Medya

OKAN’DAN ‘PLAYBOY’ TAKTİĞİ! ‘SURVIVOR’I BEKLEYEN TEHLİKE NE?

Magazinn.com ANALİZ – Rekabet, kapışma ve dakikalık hatta saniyelik büyük çekişmeler yaşanıyor ekranlarda! Kimileri hakkıyla ön sıralarda yer alırken kimileri de talihsiz bir şekilde zirveden çok uzaklarda yer alıyor. Peki son günlerde dikkat çeken yapımlar hangileri?

 

'KERTENKELE'DEN BÜYÜK ÇIKIŞ!..

 

Sessiz sedasız yayın hayatına devam eden, magazinel olaylara ihtiyaç duymadan yoluna bakan ve 'dizi aşkı yalanları' serüvenine kapılmadan sadece senaryosuyla adından söz ettiren bir yapım Kertenkele!..

 

Bu şekilde zirvede olmak zor tabii. Kertenkele'de de o durum söz konusu. Ama sürekli zirvenin ensesinde olması ve her hafta bir tık öteye gitmeye çalışması bu yapımı farklı kılan sebeplerden sadece bir tanesi!.. Dizi dün (2 Mayıs 2015 Cumartesi) TOTAL'de 4.06 rating, 10.96 share ile 5. sırada yer aldı. (Sonuçları görmek için tıklayın!..)

 

Kiraz Mevsimi-Güllerin Savaşı kapışmasına adeta ortak olmuş Kertenkele! Demedi demeyin önümüzdeki günlerde bu kapışmadan sürpriz sonuçlar ortaya çıkabilir.

 

'SURVIVOR ALL STAR'I BEKLEYEN TEHLİKE NE?

 

Program soluksuz izlenmeye devam ediyor! Göz ucuyla bile olsa bakmayan kalmamıştır herhalde Survivor All Star'a!
Program her yayınlandığında oranlardan ciddi bir şekilde pozitif sonuçlar çıkıyor!

 

Yalnız şöyle bir durum söz konusu. Program  4 günden 5 güne çıkarıldı. Bu durum ilk haftalarda izlenmelere olumsuz yansımasa da ilerleyen günlerde kötü sonuçlar doğurabilir. Haftanın 5 günü insanlar aynı şeyi izlemeyebilir ya da bir süre sonra sıkılmalar başlayabilir. Başka bir seçenek ise programı 1 gün fazla yayınlayayım derken monotonuğa düşmek! İlerleyen günlerde sonuçların hangi yönde olacağını göreceğiz.

 

'PLAYBOY'CU OKAN BAYÜLGEN'İN TAKTİĞİ (BU SEFER) İŞE YARADI!..

 

Magazine her daim uzak olduğunu söyleyen hatta magazincileri aşağılayan ama nedense çöküşünün nedenini bu düşüncelerinden olduğunu hala fark edemeyen bir şahıstır Okan Bayülgen!

 

Gün geçtikçe daha da değer kaybeden, programlarında yeterince ilgi görmeyen Okan Bayülgen bir süredir farklı taktikler arayış noktasındaydı. Her hafta seksi birini çıkartıp rating alma düşüncesinde olan sevilen(!) şovmen dün yine bu düşünceyle adım atmış olacak ki playboy kızı Elif Çelik'i konuk aldı.

 

TAKTİĞİ İŞE YARAMIŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR!..

 

Bu haftalık AB grubunda taktiği işleyen Okan'ın programı dün 2.12 rating, 11.95 share ile 9. olup '3 Adam'ın 1 sıra gerisinde yer alabildi. Açıkçası '3 Adam'la kapışabilme seviyesine çıkma durumunun Okan'ı sevindirdiğini düşünüyorum. Yalnız TOTAL'de aynı durum söz konusu değil! 1.18 rating, 6.74 share alarak 30. olan Dada Dandinista, '3 Adam'ın bir hayli gerisinde yer alarak adeta ezilmiş durumda! (Sonuçları görmek için tıklayın!..)

 

İşin bir başka dikkat çeken noktası ise Okan'ın 'Playboy Taktiği'ni uygulamasına rağmen magazin programlarının (sabah yayınlanmasına rağmen) gerisinde olması! İlahi adalet mi desek ya da başka bir deyim mi bulsak orasını size bırakıyorum ama sonuçlar gayet açık ve net!..

 

Program esnasında devamlı playboy kızı Elif Çelik'in üzerine oynayarak ve (kendi çapında) zeki olduğunu gösterecek ifadelerde bulunup dikkat çekmeye çalışarak izleyici çeken Okan Bayülgen, bakalım 'Playboy Kızları'nı çıkarmak haricinde rating alabilmek için başka hangi yollara başvuracak önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz…

 

(Serkan Güzel)

serkan_guzel@hotmail.com

Twitter : @srknguzel

İlgili Haberler

Başa dön tuşu