Magazin

Okan Bayülgen-Şahan Gökbakar kavgası yeniden alevleniyor!

Bir tarafta yaptığı televizyon programları ile hafızalara kazınan Okan Bayülgen, diğer tarafta ise çektiği filmler milyonlar tarafından izlenen Şahan Gökbakar, bu iki ismin kavgası yıllardır bitmiyor. İkilinin kavgası Şahan Gökbakar’ın Okan Ba­yül­ge­n’­i ‘Ka­na­li­zas­yon’ isimli fil­min­de ‘Uçan Adam Sab­ri­’yi oynatmasıyla başlamıştı. Gökbakar, TV programında eleştirdiği kişiyi filminde oynatan Bayülgen’i sah­te­kar­lık­la suç­la­mıştı. Sonraları ise Okan Bayülgen her seferinde Şahan Gökbakar’ın Recep İvedik filmleri hakkında eleştirilerde bulunmuştu.

“ŞAHAN’IN FİLMLERİ KÖTÜ!”

Yıllardır süren bu kavga yeniden gündeme geldi. ‘Uykusuzlar Kulübü’ ile yeniden ekranlara dönen Okan Bayülgen, katıldığı Cengiz Semercioğlu’nun programında Gökbakar’ı şu sözlerle yerdi:

Bir tarafta Nuri Bilge Ceylan var bir tarafta da Şahan Gökbakar. Ortası boş… Birinin filmleri iyi seyirci yok. Öbürünün filmlerini herkes izliyor filmler kötü. Şahan Gökbakar’ın filmleri kötü ama herkes izliyor.”

“CEM YILMAZ’A BAYILIYORUM!”

Okan Bayülgen, eski sevgilisi Cansu Dere’nin bir dönem aşk yaşadığı Cem Yılmaz hakkında ise “Cem Yılmaz’a bayılıyorum. Sineması da çok güzel… Cem Yılmaz’ın üzerinde aptal bir baskı var.” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu