Medya

OKAN BAYÜLGEN KANAL D’YE ‘OKAN’IN EVİ’ İLE DÖNÜYOR!..

Diriliş Ertuğrulhakkındaki sözleri nedeniyle eleştirilen ünlü şovmen Okan Bayülgen'in Kanal D'de yayınlanacak programının iptal edildiği yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

"Okan Bayülgen'in programı iptal edildi, Kanal D ünlü şovmenle yollarını ayırdı" haberlerinin asılsız olduğunu anlaşıldı. Televizyoncu bu yıl Star TV ile yollarını ayırmış ve televizyonculuğunun yıldızlaşmasına sebep olan Kanal D ile anlaşmıştı. Ancak Altın Kelebek ödüllerinde Diriliş Ertuğrul ekibine konuşma fırsatı verilmeyişinin ardından çıkan tartışmalar Okan Bayülgen'in Kanal D'de yapacağı programa başlamadan gölge düşürdü.


Gecenin tüm sorumluluğunu üstlenmek zorunda kalan Okan Bayülgen daha sonra özür dilese de nüktedan sunumu sebebiyle Cumhurbaşkanının da eleştirisinden nasibini aldı ve programı da Aralık ayı yaklaşmışken hala başlamadığı için programın iptal edildiği dilden dile dolaşmıştı. Medyaradar'ın haberine göre ortada bir iptal yok. Okan Bayülgen'in ekibi Kanal D binasında program hazırlıklarına devam ediyor.

 

OKAN'IN EVİ İLE GERİ DÖNÜYOR!..

 

Deneyimli şovmenin sunacağı programın çalışmalarının devam ettiği ve dekorlar yetişmediği için 14 Kasım'da başlaması gereken programın Aralık ayına ertelendiği ve Altın Kelebek ödül töreninden sonra yine şovmenin dinlenmek ve daha iyi bir program içeriği ile seyirci karşısına çıkmak için zaman istemesi nedeniyle Ocak ayına ertelendiği öğrenildi.

Okan Bayülgen, yeni yıldan itibaren "Okan'ın Evi" adlı programla haftanın 4 günü Kanal D'de olacak. 

 

İLGİLİ HABERLER:

İlgili Haberler

Başa dön tuşu