Medya

Okan Bayülgen ile Zafer Algöz’ün arasının neden bozuk olduğu ortaya çıktı!

Yapımcılığını BBO Yapım’ın üstlendiği, Jülide Ateş’in sunumuyla 40, Haber Evrensel ekranlarında her Perşembe ekrana gelmeye devam ediyor. Jülide Ateş’in 15 Ekim Perşembe akşamı misafiri oyuncu Zafer Algöz oldu. Zafer Algöz, tüm samimiyeti ile Jülide Ateş’in kendisine yönlendirdiği 40 suali cevapladı.

Zafer Algöz, bu sualler sırasında Cem Yılmaz’ın 25 yıldır Türkiye’de 1 numara olduğunun altını çizdi. Akılda oyuncu, seneler evvel beraber çalıştığı Okan Bayülgen mevzusunda da açık sözlülükle yaşananları anlattı.

Zaga ve Televizyon Çocuğu döneminden bahseden Zafer Algöz, yaşanan kırıklık sonrası vedalaştıklarını da dile getirdi.
Oradaki konseptimizde yazılı bir metin yoktu, yazarlarla çalışmak istedik, kafamız onlara uygun değildi, yazdıkları bize hitap etmiyordu, bizim açıkladıklarımızı onlar yazamıyorlardı. Doğaçlama yapmaya karar verdik.

Dudu Teyze benim tespit ettiğim bir karakterdi, eskiden Cihangir’de oturuyordum, benim oturduğum evin bütün karşı katında bir bayan vardı, tam gün pencerinin kenarında oturup çay/sigara, oradan aşağı bakarak, çocukların oğlunun otomobiline yanaşmasına asap oluyordu.
Bir dönem geçtikten sonra şunu bildim ki, benim de yaratacılığını üstlendiğim işlere Okan bize haber vermeden gidip noter üzerinden kendi üstüne almış.

Ben de o zaman sordum, madem böyle bir şey yapıyorsun bizim niçin ismimiz geçmiyor? Evet senin tv programında yapıyoruz ama, benim niçin adım geçmiyor? Televizyon dünyasının kaideleri böyledir dedi, ben de “Kusura bakma Show dünyasının kaidelerine göre değil, dostluk dünyasının kaidelerine göre yaşamımı devam ettiyorum” dedim.
Onun da parası ibraz ettik.

Vakalar böyle olunca baktım iş dostluk, arkadaşlığın dışında değişik bir yere gidiyor, baktım ki tatsızlık olacak, bunlar yaşandıktan sonra hiçbir şey olmamış gibi davranmanın anlamı yok. İşin tadı kaçtı. Küskünlük olunca vedalaşalım dedik, vedalaştık.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu