Kültür ve Sanat

Oğuzhan Koç’un konserine yıldız yağmuru! Herkes oradaydı!

İlk olarak Yılmaz Erdoğan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Çok Güzel Hareketler Bunlar’ isimli programla adını duyuran Oğuzhan Koç, daha sonra oyunculuktan şarkıcılığa adım atmıştı. Birçok şarkıya imza atan Koç, ilk kez Harbiye’de konser verdi.


OĞUZHAN UYARDI: “YUMURTLARIM”

Oğuzhan Koç’u ilk konserinden ailesi dostları ve birçok ünlü arkadaşı yalnız bırakmadı. Birbirinden renkli anlara sahne olan konserde Oğuzhan Koç, sahneden “Tarkan’ı sahneye asansörle indirdiler. Edis’i mancınıkla fırlattılar. Bana da ‘Kanat takıp uçuralım, sahneye konduralım’ önerisini getirdiler. ‘Kondurduğuz an yumurtlarım’ yanıtını verdim. Yürüyerek geldim” sözleriyle herkesi güldürdü.

BABA-OĞUL AYNI SAHNEDE

Ünlü şarkıcı, sahnesinde yakın arkadaşları Murat Boz, Murat Dalkılıç, Fettah Can, Cansu Kurtçu ağırladı. Koç’un sahnesindeki en özel misafir ise babası Bahattin Koç oldu. Baba-oğul birlikte ‘Huma Kuşu’ türküsünü söyledi. Oğuzhan Koç’un kendisini dinlemeye gelen misafirlerin adını sayarken sıra sevgilisi Yağmur Tanrısevsin’e geldiği anlarda elini kalbine götürmesi dikkat çekti.

A MİLLİ TAKIM’DAN OĞUZHAN’A JEST

Gecenin bir başka özel anları ise Teknik Direktör Şenol Güneş ve A Milli Takım’ın sahneye çıkmasıyla yaşandı. Güneş, Oğuzhan Koç’a Milli Takım forması hediye etti.

Konsere katılanlar arasında Acun Ilıcalı, Murat Boz, Aslı Enver, Murat Dalkılıç, Reynmen, Bestemsu Özdemir, Eser Yeneler, Berfu Yıldız, İbrahim-Nurdan Büyükak, Demet Özdemir, Ezgi Eyüboğlu, Fettah Can, Cansu Kurtçu gibi ünlü isimler vardı. Fettah Can’ın eşi Cansu Kurtçu’nun doğum günü konser sonrası kuliste kutlandı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu