Oğuzhan Koç’tan kafa karıştıran açıklama!

Yağmur Tanrısevsin ile 4 yıllık ilişkisinde geçtiğimiz aylarda nokta koyan Oğuzhan Koç, aşk sorusuna yanıt verdi...

Yeni albümünün müjdesini veren Oğuzhan Koç ‘Şarkılar aşk acısı için mi yazıldı’ sorusuna “Bütün şarkılar aşk şarkısı. Ben 10 yıl önce de aşk şarkısı yaparak girdim piyasaya. Bütün şarkılar aşka dair. Acıyı çeksen de çekmesen de… Şarkılar aşka yazılıyor, ne yapalım? Mecbur… Elde o var.” yanıtını verdi.

Yağmur Tanrısevsin ile yeniden barışıp barışmayacağı yönündeki soruları yanıtsız bırakan Oğuzhan Koç, “Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor” dedi.

NE OLMUŞTU?

Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç çifti geçtiğimiz günlerde ortak bir açıklamayla 4 yıllık ilişkilerini sonlandırdıklarını duyurmuştu. İki ünlü isimden Yağmur Tanrısevsin’in artık ilişkilerini nikah masasına taşımak istediği Oğuzhan Koç’un ise bu fikre sıcak bakmadığı iddia edilmişti. Evlilik krizi yüzünden ayrıldıkları konuşulan eski sevgililerden Oğuzhan Koç, birkaç gün önce Demet Özdemir ile birlikte görüntülenmişti. Özdemir, Oğuzhan Koç’un arkadaşı olduğunu söylese de Yağmur Tanrısevsin, basında çıkan fotoğraflar sonrası arkadaşı Demet Ödemir’i Instagram’da takip etmeyi bırakmıştı.