Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin ayrılığında yeni gelişme!

1.5 ay önce Yağmur Tanrısevsin ile yollarını ayıran Oğuzhan Koç, ünlü oyuncu ile yaşadığı evden taşındı...

Takip Et:

4 yılı aşkın süredir birliktelik yaşayan Yağmur Tanrısevsin ve Oğuzhan Koç çifti, geçtiğimiz aylarda ilişkilerini nokta koymuştu. Ortak bir açıklama yayınlayan çift, daha sonra görüldükleri yerlerde magazin muhabirlerinin sorularını yanıtsız bırakmıştı. Ayrılığa Yağmur Tanrısevsin’in 4 yıl sonunda evlenmek istemesi Oğuzhan Koç’un ise bu fikre sıcak bakmamasının neden olduğu iddia edilmişti.

Geçtiğimiz günlerde Demet Özdemir ile Emirgan’da bulunan bir mekanda eğlenen ve aşk dedikodularının çıkmasına sebep olan Oğuzhan Koç’un eski sevgilisi Yağmur Tanrısevsin ile yaşadığı evden taşındığı öğrenildi. Olaylar sonrası Yağmur Tanrısevsin ile yaşadığı eve gidip eşyalarını almak istemeyen Oğuzhan Koç’un Etiler’deki siteye bir arkadaşını gönderip tüm eşyalarını toplattığı öğrenildi. Koç, Kemerburgaz’dan kirası 15 bin TL olan bir villa tuttu.

Öte yandan iddiaya göre; Demet Özdemir ile aşk yaşadığı iddiasına konu olan Oğuzhan Koç, bu süreçte olayın aslını anlatmak için Yağmur Tanrısevsin’i aradı. Eski sevgilisi ile konuşmak istemeyen ünlü oyuncu, Koç’u engelledi. Tanrısevsin, dedikodulardan sonra arkadaşı Demet Özdemir’i de Instagram’da takip etmeyi bırakmıştı.