Oğuzhan Koç sessizliğini korudu!

4 yıllık aşkı Yağmur Tanrısevsin ile geçtiğimiz hafta yollarını ayıran Oğuzhan koç ayrılık hakkında konuşmaktan kaçındı...

Takip Et:

Magazin dünyasında bir uzun soluklu ilişki daha tarih oldu ve geriye eski günlere ait mutlu fotoğraflar kaldı. Haklarında sürekli olarak evlenecekleri yönünde haberler çıkan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin çifti sürpriz bir karar vererek önceki hafta ilişkilerine noktayı koydu. Ayrılık ilk olarak güzel oyuncunun sevgilisi Oğuzhan Koç’la olan fotoğraflarını Instagram hesabından silmesiyle ortaya çıkmıştı.

“ARKADAŞÇA AYRILDIK”IN ÜZERİNE SÖZ YOK

Herkesi şaşırtan ayrılık sonrası Oğuzhan Koç, dün Nişantaşı sokaklarındaydı. Her zaman magazin muhabirleri ile sohbet eden ünlü şarkıcı, bu kez sorular karşısında kapı duvardı. Yağmur Tanrısevsin’le ayrılığı hakkında konuşmaktan kaçınan Koç, evlilik krizi iddiaları karşısında da yanıt vermemeyi tercih etti. Soruları yanıtsız bırakan Oğuzhan Koç, sosyal medya hesapları üzerinden açıklama yaptıklarını hatırlattı. İkili açıklamalarında arkadaşça yollarını ayırdıklarının altını çizerken çıkacak olası ihanet iddialarının da birbirimize hata yapmadık diyerek önüne geçmiş oldu.

4 yıl gibi uzun bir süredir beraber olan Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in evlilik konusunda ters düştüğü için ayrıldığı öne sürülmüştü. İddialara göre; 4 yıldır süren ilişkiyi evlilikle sonlandırmak isteyen ünlü oyuncunun bu fikrine Oğuzhan Koç sıcak bakmadı. Yağmur Tanrısevsin de bu durumda ayrılma yolunu seçti. Geçtiğimiz günlerde Harbiye Açıkhava’da konser veren Oğuzhan Koç’un sevgilisine evlilik teklif edeceği iddia edilmişti. Fakat beklenen teklif Koç tarafından yapılmamıştı. yağmur Tanrısevsin’in konser sonrası büyük hayal kırıklığı yaşadığı konuşuluyordu.