OĞUZHAN KOÇ: ‘MURAT BOZ ÇOK SİNİR BOZUCU!..’

Takip Et:

Programda öne çıkan başlıklar şöyle;

 

“3 Adam’da geri planda kaldığımı düşünmüyorum”

 

“Şimdilik televizyon projesi yok. 3 Adam’a çok sağlam hazırlanmaya çalışıyoruz. Programın akışına yeni içerikler ekledik. Saatimiz erkene gelecek. Çok geç izleyemiyoruz diyenler izleyebilecek. İbrahim ve Eser ile çok eski arkadaşız. 12 yaşında Eser ile aynı okula gitmeye başladım. İbrahim de Eser’in kapı komşusu. Biz kısa pantolonla top oynuyorduk. Bursa’dayken tabi bir talk show yapalım diye hayal kuramıyorsun, sahne sanatları ile uğraşabilir miyim diye düşünüyorsun. Eser gerçekten sahne sanatçısı olmak istiyordu, İbrahim de mizahçı olmak istiyordu. Üçümüz bir araya geldik sonra Yılmaz ağabey vasıtasıyla Çok Güzel Hareketler başladı. O bittiğinde de şimdi ne yapmak istiyoruz dedik. Dizide oynamak istemedik çünkü çok zor iş. Bu kadar zor olduğunu dizi yapmasak anlamazdık. Herkes sevdiği işi yapsın. 3 Adam’da geri planda kaldığımı düşünmüyorum. Programın da bir enerjisi var. Biz üçümüz çok farklı enerjilerde adamız. Aynı fikirde 3 adamız ama farklı adamlarız. Ben mesela İbo’nun enerjisinde olursam sahte görünürüm. O zaten enerjik bir adam öyle olmalı. Ben biraz daha sakin bir adamım öyle olmalıyım. Her konuda bir şey söylemiyor olmak beni rahatsız etmiyor. Ben de öyle olmalıyım, kendim gibi davranıyorum.”

 

“Müzik ya da oyunculuk ayrımına inanmıyorum”

 

“Müzik ya da oyunculuk ayrımına inanmıyorum. Dünyada hayran hayran izlediğimiz herkes hem oyuncu hem çok iyi müzisyen. Şarkı söyleyemeyen adamı zaten oyuncu yapmıyorlar. Oyunculuk yapamayana da şarkı söyletmiyorlar. Adamlar bütün olarak birini yetiştiriyor. Keşke ben de hepsini hep yapabilsem. Biz bayılıyoruz ülke olarak o mu bu mu demeye. O da bu da, keşke herkes hepsini rahat rahat yapsa.”

 

“Murat Boz çok sinir bozucu”

 

“Murat Boz ile düet gelmez çünkü kendisi benden daha yakışıklı. Çok seviyoruz onu, her şeyi çok iyi yapıyor ve çok sinir bozucu. Çok yakışıklı, yanında gezesi gelmiyor insanın. O Ses Çocuklar’da vardım ama Rtük ile ilgili bir sorun oluştu ve bir ara verildi projeye.”

 

“Albümdeki şarkıların hepsi bilinsin istiyorum.”

 

“Artık ayda bir single yapma  gibi bir duruma gelindi. Yeni nesil müzisyenlerde öyle bir panik olabilir, eyvah 3 aydır şarkı çıkartmıyorum diyebilirler. Ben albümdeki şarkıların hepsi bilinsin, dinlensin istiyorum. Bir ay sonra suyunu çıkartıp yenisine koşmak mantıklı değil. Değerli hissetmek istiyorum. 2017 ilk çeyrekte yeni albüm gelecek. Yeni isimleri destekliyorum. Mesela Buray’ı çok beğeniyorum. Programda da yeni isimlere destek olmaya çalışıyoruz.”