OĞUZHAN KOÇ ‘KRALPOP TV’Yİ FENA HALDE KANDIRDI MI?

Takip Et:

Klip önce Powertürk'de girdi ama Kralpop 'İlk Kez' ibaresi kullandı…

Oğuzhan Koç'un "Bulutlara Esir Olduk" klibi bugün (17 Ekim) müzik kanallarında dönmeye başladı. Şarkı gayet iyi, klip acıklı hikayesiyle kısa film tadında olmuş. Oğuzhan Koç bu kliple rakiplerine gol atar ama asıl golü yiyen Kralpop Tv oldu!

 

Aslında bu durum ilk kez yaşanmadı. Kralpop Tv bunu hep yapıyor. Klipleri ilk kez yayınladığını ekrana yazıyor, sosyal medya hesaplarında paylaşıyor ve klibin üstüne koca koca yazılar yazıyor "Bu klibi ilk kez Kralpop Tv'de izliyorsunuz" diye!.. Ne var ki, durum hiç de öyle değil! Bugün (17 Ekim) yine aynı olay yaşandı. Saat 12.01'de Powertürk, Oğuzhan Koç'un "Bulutlara Esir Olduk" klibinin yayınını bitirip başka klibe geçti. Aynı dakikada ise, Kralpop Tv klibi ilk kez ibareleriyle yayınlıyordu ama izleyiciler zaten o klibi Powertürk'de görmüştü. Ne ilginçtir ki, aynı dakikada Dreamtürk Tv açıldığında yine aynı klip yayındaydı.

 

Klip Oğuzhan Koç'un ekibi tarafından herkese aynı anda verilmiş hatta Kralpop'la dalga geçer gibi tüm rakipleri 2 dakika öncesinde yayınlamış! Yani ortada büyük bir kandırmaca var. Ya Kral grubu izleyicilerini kandırıyor (aslında kandırmaya çalışıyor) ya da müzik yapımcıları ve sanatçılar "Klibimizi ilk kez siz yayınlayacaksınız" diyerek Kral yönetimini fena halde kandırıyor!

 

Hey gidi Kral Tv… Bu kanalda bir klibin yayınlanması için sanatçılar şekilden şekile girer, Tarkan bile klipleri yayınlansın diye mecburen ödül törenine katılırdı. Şimdi ise, 1-2 dakikalık farkla rakiplerinden goller yiyerek rezil oluyorlar. Bir klibi ilk kez yayınlamanın çok önemsiz olması zaten ayrı bir durum ama ya insanları kandırmak nedir? Yoksa, gerçekten de esas kandırılan Kral yönetimi mi? Bu sorunun doğru yanıtı Gezegen Mehmet'te! Cevabı o verecek… (cansizkus.com)