Medya

Öğretmen yeni sezona harika başladı! İlker Kaleli yine döktürdü!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında Öğretmen dizisi ilk 4 kısmı ile yayınlandıktan sonra pandemi arası verilmişti. Dizinin 2. sezonu 11 Ekim Pazar akşamı yayınlanan 5. kısım ile başladı. İlker Kaleli ve Ceren Moray’ı başrolde buluşturan yapım, izleyicileri yeniden çok etkileyici bir kısım ile karşıladı.

Pazar rekabetinde Arıza, Tövbeler Olsun,Maria ile Mustafa dizileri ile yarışan Öğretmen dizisi yeniden tesirli sahneleri ile göz doldurdu.
İzleyiciler, “Sezona şahane başladık. İlker Kaleli yeniden niteliğini gösterdi” diye yorumlarda bulundu.

Dizinin fazla coşkulu bir akışının olduğunu belirten Öğretmen hayranları, fragmanlarda gösterilen bazı sahnelerin kısımda yer almamasını ise tenkit etti. Dizideki sosyal iletiler de izleyicilerin dikkatinden kaçmadı.

Öğretmen dizisinin değerinin öğrenilmesini belirten çoğu zaman izleyici yorumu da vardı. Dizinin 6.yeni kısmı ise 18 Ekim Pazar akşamı ekrandaki yerini alacak.
Taner hoca mı yoksa Harun hoca mı zanlı? Zeynep hocanın mektebe gelişi ise 6.kısımda çoğu zaman şeyin değişeceğine işaret ediyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu