Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu! Dizinin 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında!

Takip Et:
Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu! Dizinin 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında!
Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu! Dizinin 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında!

Fox Tv’nin büyük bir alakayla izlenen dizisi Öğretmen, uzun bir aradan sonra izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan son kısmında; Zeynep, sağlık kurumundan çıkar ama kimseyi tanımaz. Yılmaz, komiser misyondan alınıp tekrar kabahat çetesi soruşturmasına verilir. Zeynep, evine gelip Akif’le beraber çekilmiş videolarını bakıp, onu arar ve şayet bu işi kendisi için yapıyorsa ondan yapmamasını çocukları hür bırakmasını ister. Tüm düğümler çözülür.
Öğretmen dizisinin yayın tarihi ve günü belirli oldu. Dizinin 5. kısım 2. fragmanı yayınlandı,

Pazar Dizileri 2020

Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belirli Oldu!

Öğretmen dizisi 5. yeni kısmıyla 11 Ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni kısmında; Akif, Yılmaz komiserle beraber çatıya çıkıyor ve aşağıdaki kalabalığa asılları anlatacağını açıklıyor. Ama, açıklayamadan bir yerinizi incitilip yeri yığılıyor.
kısım 2. fragmanında; Akif öğretmenin, öğrencilerine gerçeğinde eziyet değil bir çeteyi çökertip onların geleceklerini kurmak için yaptığı, o patlamaların ise sahte olduğu ortaya çıkıyor

İşte Öğretmen 5. kısım 2. fragmanı…

 

ÖĞRETMEN 4.
Ateş, bir kabahat teşkilatına bulaşmıştır. Onlardan para alıp Rüya’yı onlara götürmüştür. Tüm bunları öğrenen Akif, Ateş’ten her şeyi itiraf etmesini ister. Ateş, felçli annesi ve iki ufak kardeşini gözetememekten korkar. Akif, hocayla müzakereye alevlenen Ateş, onu yere yatırıp yumruklamaya başlar.

Gizem, kaos sırasında Akif’in odasına girip dostlarının yaşadığını ve onun tüm bunları onları gözetmek için yaptığını bilir. Gelip sınıfa dostlarının yaşadığını, Akif hocanın iyi birisi olduğunu açıklar.
Ateş, kabahat çetesinin saklı bir yeri olduğunu orada çetenin saklı işlerini yürüttüğünü söyler.

Yılmaz, saklı odayı tespit edip kabahat çetesini enseler. Akif, Ateş’e annesine bakması için yatılı bir hemşirenin ayarlandığını ve kardeşlerine de bakılacağını söyler. Zeynep, hiç bir şey anımsayamaz ve babası dahi ona yabancı biriymiş gibi kazanç.

Yılmaz, baştan beri Akif’in kendisine destek ettiğini ve bu kabahat çetesinin elindeki çocukları kurtarmak için bu hareketi yaptığını anlar.Akif, derin bir soluk alıp çocuklara her şeyi anlatacağını açıklar.

Öğretmen Yeni Sezon İlk Fragmanı Yayında! Akif Reelleri Açıklayacağı Sırada Bir Yere Çarpılıyor!.