Öğretmen dizisinin ilk bölüm reyting sonuçları belli oldu!

Dün akşam FOX TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Öğretmen dizisi, atv'de yayınlanan Kuruluş Osman dizisi karşısında büyük bir başarı elde etti...

Takip Et:

FOX TV‘nin merakla beklenen gençlik dizisi Öğretmen, ilk bölümüyle dün akşam ekrana geldi. Liselerdeki öğrencilerin davranışlarına ayna tutan bir yapım olan Öğretmen dizisinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç, Serkan Keskin ve Şerif Erol gibi önemli isimler buluştu. İntihar eden Rüya ile Akif öğretmen ve eşi arasında nasıl bir bağlantı olduğunu çözmeye çalışan izleyiciler diziyi ilk bölümden Twitter‘de trend topic yaptı.

ÖĞRETMEN, KURULUŞ OSMAN’I TAHTINDAN ETTİ!

Sosyal medyada ilk bölümü ile tam not alan Öğretmen dizisinin reyting sonuçları da belli oldu. FOX TV‘nin zirveyi kimselere bırakmayan dizisi Kuruluş Osman‘a rakip olarak çarşamba gününe koyduğu dizi iyi bir çıkış yakaladı. Dün akşamın reyting sonuçlarında Öğretmen dizisi AB grubunda Kuruluş Osman‘ı geride bırakarak zirvenin sahibi oldu. Totalde ise Kuruluş Osman‘dan sonra en çok izlenen dizi olmayı başardı.