Medya

Öğretmen dizisinde İlker Kaleli tamam da, bir eksiklik gün yüzüne çıktı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Fox TV ekranında izleyicilerle artık Pazar günleri buluşmaya başlayan Öğretmen dizisinin 5. kısmı önceki gün yayınlandı. İlker Kaleli ve Ceren Moray’ı başrolde buluşturan dizide iddialı adlar var. Serkan Besbelli, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu ve Şerif Erol dizinin başrollerinde yer alan öteki adlar olarak sıralanıyor.

Ancak ekranda çoğu zaman adı da bakıyoruz. Milliyet Sokak yazarlarından Sina Koloğlu da diziyle alakalı değerlendirmesinde bu gençlerin performanslarına yönelik sert bir tenkitte bulundu.

Mart ayında yayınlanan ilk 4 kısmı çok sevilen dizi, pandemi arası vermişti.
Ehemmiyetli sahneleri bu genç cast götürdü. “Götürmeye çalıştı” diyelim ve daha becerili bir takım temennisi kaçınılmaz su suratına çıktı.”

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu