Öğretmen dizisinde herkes ters köşe olacak!

Takip Et:
Öğretmen dizisinde herkes ters köşe olacak!
Öğretmen dizisinde herkes ters köşe olacak!

Magazinn / Ayrıntı – Öğretmen dizisi 5. yeni kısmı ile 6 ay aradan sonra yine izleyicilerle buluşacak.Fox TV’de lik 4 kısmı büyük alaka bakan dizinin 5. yeni kısmı için 11 Ekim akşamı hasret sona erecek. Öğretmen dizisinin bir müddettir çekimlerinin yapıldığı ve kısımların hazır olduğu öğreniliyordu. Peki neden yayınlanmıyordu?

İzleyiciler Fox TV’ye neden diziyi yayına almadığını sosyal medyadan sıklıkla sormuştu. Bunun nedeni kanalın 7 gün de dizisi olmasıydı.
Çekimler henüz başlamadı ve Fox TV’de Pazar günleri Öğretmen dizisini yayınlama kararı aldı. İlker Kaleli, Ceren Moray, Afra Saraçoğlu, Serkan Bariz, Serhat Kılıç ve Şerif Erol’un başrollerini paylaştığı dizi sonunda başlıyor…

Öğretmen dizisinin yeni kısım fragmanları yayınlandıkça coşku da iyice çoğalıyor. Uzun zamandır diziyi bekleyenler sosyal medya iletilerinde çok mutlu ve coşkulu olduklarını dile getiriyor.

Dizinin yayın gününün Pazar’a alınması da pek çok dizi hayranını hoşnut etti.
Tasarılama 36 kısım üzerine yapılmıştı.

Öğretmen dizisinin 5. kısmından yayınlanan fragmanda Akif öğretmen ile Zeynep öğretmen beraber öğrencilerin karşısına çıkacak. Bütün bir ters köşeye hazırlıklı olun. İşte yeni görüntüler:

.