Medya

Öğretmen dizisi sezona reytinglerde nasıl başladı? Maria ile Mustafa ne durumda?

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı- Pazar akşamları reyting rekabetinde Fox TV ismine artık Savaşçı dizisi yok. 4 sezondur devam eden Savaşçı’nın 5. sezonu stok kısımlarla başladı. Ancak yeni kısımlar gelmeyince bu sefer Öğretmen dizisi yerine geldi. Peki Öğretmen yeni gününde yeni sezona nasıl başladı?

İlker Kaleli ve Ceren Moray ikilisini başrolde buluşturan dizinin 5. yeni kısmı 11 Ekim Pazar akşamı yayınlandı. Dizi 4 kısmın yayınlandığı ilk sezonunu aratacak gibi duruyor.
Dizi evvelki sezon daha iyi reyting oranları yakalıyordu. Aradan geçen 6 aydan uzun müddette Öğretmen dizisi bayağı izleyici kaybetmiş.

Arıza dizisinin 4.6-5.5 arası reytingler elde ettiği Pazar akşamı, tüm kategorilerde en fazla izlenen dizi olması da ehemmiyetli… Show TV, Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan ikilisi ile beraber Pazar akşamları dizi yarışında önde gidiyor.

atv’de yayınlanan Maria ile Mustafa dizisi ise çok az yükseliş sergiledi. Total grubunda eforlu olan dizinin bu kategoride Öğretmen’den azıcıkçık daha iyi olduğunu da belirtelim.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu