Magazin

ÖDENEK HAVUZU YAPALIM!

Periodontoloji Uzmanı Dr. Dt. Buket Kılınç ve ünlü televizyoncu Anıl Budak’ın ‘Bildiğin Gibi Değil’ programına sanatçı Songül Karlı katıldı. Karlı, iptal olan projelerle alakalı çözüm teklifi sundu

Her Çarşamba Saat 22.00’da FIX Radyo da ‘Bildiğin Gibi Değil’ programıyla dinleyicilerinin karşısına çıkan Dr. Buket Kılınç ve Anıl Budak bu hafta zaferli sanatçı Songül Karlı’yı ağırladı.

A’dan Z’ye pek çok mevzunun konuşulduğu programda pandemi döneminde iptal olan sahne çalışmalarına değinen Karlı, kendisinin de 8 projesinin iptal olduğunu ifade ederek, ‘‘Konserler bizim yaşamımızı devam ettirdiğimiz alanlar.
Bu çocukların hepsi günlük para kazanarak geçiniyorlar. Şu an da gerçekten büyük kasvet var. Benim de bir çözüm teklifim var. Bir tahsisat havuzu yapalım. Parasal vaziyeti iyi olan sanatçılar bu havuza bütçelerinin yettiği gönüllerinden koptuğu kadar para koysunlar. Bu tahsisat havuzuyla da müzisyenlere katkı sağlansın’’ dedi.

EKRANI ÇOK ÖZLEDİM

Televizyon ekranlarını da çok özlediğini ifade eden Songül Karlı, ‘‘Ekranlara dönmeyi çok istiyorum.
Çok da ciddi bir etrafım var ama istediğim proje bir cinsli gelmedi. Doğru proje geldiğinde ekranlara döneceğim’’ biçiminde konuştu.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu