Yaşam

O teklif Çağatay’dan önce Kıvanç’a gitmiş!

Türk dizilerinin yurtdışına satılmaya başlamasıyla birlikte Türk oyuncuların da ünü ülke sınırlarını aştı. Özellikle Arap ülkelerinde büyük hayran kitlelerine ulaşan oyuncularımız, düzenlenen etkinliklerle farklı ülkelere gittiklerinde dünya yıldızı gibi karşılanıyor. Hatta Türk oyuncular adına özel davetler düzenleniyor.

KIVANÇ REDDETTİ, TEKLİF ÇAĞATAY’A GİTTİ

Bu zamana kadar birçok dizide başrol olan ve yeni sezonun en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen Kurtuluş Osman dizisinde oynayacak olan Burak Özçivit, 2018 yılında Kuveyt ve Katar’da düzenlenen iki farklı etkinlikte kadınlarla yemek yemişti. Özçivit, bu yemeklerden milyonlarca lira kazanmıştı. Hayranların  ilgisini paraya çevirmeyi bilen yakışıklı oyuncunun yemeklerini organize eden firma bu kez Kıvanç Tatlıtuğ’a aynı teklifi götürdü. Stilist Başak Dizer ile evli olan Kıvanç Tatlıtuğ ise 2 milyon lira değerindeki Arap kadınlarla yemek yeme teklifini kabul etmedi. Firma, bu kez Netflix yapımı Hakan Muhafız’da başrol oynayan Çağatay Ulusoy’a aynı teklifi sundu. Ulusoy henüz teklife olumlu ya da olumsuz bir cevap vermedi.

Yaz aylarında İtalya’ya giden ‘Erkenci Kuş’un yıldızı Can Yaman, burada dünya starı gibi karşılanmıştı. Yakışıklı oyuncunun oteli her gün hayranları tarafında adeta kuşatılmıştı. 3 sezon boyunca Star TV ekranlarında yayınlanan İstanbullu Gelin dizisinin başrol oyuncuları Özcan Deniz ve Aslı Enver ise dizinin en çok izlendiği ülkelerden biri olan İsrail’de havalananından itibaren yoğun ilgi ile karşılaşmıştı. Özcan Deniz burada verdiği konserden 1 milyon lira, Aslı Enver ise İsrail gezisinden 350 bin lira kazanmıştı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı