O Ses Türkiye’de ortalık karışacak!

Acun Ilıcalı, 5 Ekim'de ekranlara dönecek olan O Ses Türkiye'de yeni dönemde 'jüri engelleme butonu' olacağını açıkladı...

Ekranların fenomen haline gelen yarışması O Ses Türkiye 8. sezonunu geride bırakmıştı. 9. sezonuyla birlikte TV 8 ekranlarında yer alacak olan yarışmanın çekimleri geçtiğimiz günlerde başlanmıştı. önceki sezon jüri koltuğunda Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın yer aldığı O Ses Türkiye, 5 Ekim Cumartesi günü, sezon açılışını yapacak.

JÜRİ ÜYELERİ BİRBİRİNİ ENGELLEYEBİLECEK

Bir müzik yarışması olmasının yanı sıra, eğlenceli anlara da sahne olan programda herkesi şaşırtan ve merakta bırakan bir gelişme yaşadı. Jüri üyeleri Beyazıt Öztürk, Seda Sayan, Murat Boz ve Hadise’yi bir araya toplayan Acun Ilıcalı, sürpriz düşüncesini paylaştı. Ilıcalı’nın yeni getirdiği özellikle jüri üyeleri isterse önlerinde bulunan bir butonla diğer jüri üyelerinin yarışmacıya dönmesini engelleyebilecek. ‘Jüri engelleme butonu’ adı verilen sistem sayesinde yarışmada eğlenceli anların yaşanacağı bekleniyor.

Uzun yıllardır ekranlarda varlığı sürdüren ve çoğu kez yayınlandığı günlerde reytinglerde zirveyi gören O Ses Türkiye’nin jüri üyeleri Murat Boz ve Seda Sayan, yarışmanın çekimleri başlamadan haftalar önce birbirlerine sosyal medyadan meydan okumuştu. Daha yarışma başlamadan birinciliğini ilan eden geçtiğimiz sezonun şampiyon jüri üyesi Murat Boz’a, Seda Sayan kendine has üslubuyla yanıt vermişti. Diğer jüriler Hadise ve Beyazıt Öztürk ise atışmaya katılmadı.

Önceki akşam Murat Boz ve Eser Yenenler ile bir mekanda buluşan Acun Ilıcalı, mekan çıkışı magazin muhabirlerine yaptığı açıklamada O Ses Türkiye’nin başlayacağı için çok heyecanlı olduğunu söylemişti.