O Ses Türkiye’de jüri koltuğunu bırakan isim belli oldu!

Acun Ilıcalı'nın O Ses Türkiye açıklamasından sonra merak konusu olan jüri değişikliği için Seda Sayan'ın yarışmadan ayrılacağı ortaya çıktı...

Takip Et:

Tv8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı‘nın, yapımcısı ve sunucusu olduğu O Ses Türkiye‘de jürinin değişeceğini söylemesinin ardından herkes yarışmaya kimin veda ettiğini merak etmişti. Ünlü televizyoncunun flaş açıklaması sonrası Hadise ve Murat Boz‘un, O Ses Türkiye paylaşımları da dikkat çekmişti.

O Ses Türkiye‘ye veda eden isim belli oldu. Yarışmadan ayrılan ismin Seda Sayan olduğu, ünlü şarkıcının fanlarıyla yaptığı yazışmalarla gece yarısı ortaya çıktı. Gazeteci Seyhan Erdağ, Seda Sayan‘a fanlarıyla yaptığı yazışmaların gerçek olup olmadığını sordu. Sayan, o yazışmaları onayladı.  Ünlü sanatçı konu hakkında şunları söyledi:

“Bana soruldu; ‘O Ses’ devam mı? Ben de ‘Mart’ta zaten el sıkıştım, ‘Yemekteyiz’ ve ‘O Ses Türkiye’ bitti; Mart’ta biz el sıkıştık Acun’la’ dedim. Doğrudur, doğru yani. Hakikaten çok yoruldum. Hatırlasana geçen sezonu, hatırla nasıl agresiftim; hem ‘O Ses’, hem ‘Yemekteyiz’, hem konserler.”

O Ses Türkiye‘nin son şampiyonu, yapılan halk oylaması sonucunda Seda Sayan’ın takımında yer alan Alkan Dalgakıran olmuştu.