Medya

O Ses Türkiye jürisinde sürpriz değişiklik!

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı, katıldığı canlı yayında, O Ses Türkiye yarışmasının gelecek sezonu hakkında konuştu. Acun Ilıcalı; Hadise, Murat Boz, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan‘dan oluşan O Ses Türkiye jürisinde bu yıl değişiklik olacağını duyurdu. Ünlü televizyoncu, “Bu yıl jüride değişiklik yapacağız. Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor” dedi. Ayrıca Ilıcalı, O Ses Türkiye çekimlerinin eylül ayında başlayacağını söyledi.

TÜRKİYE’DE O SES DEYİNCE AKLIMA EBRU GÜNDEŞ GELİYOR!

Acun Ilıcalı geçtiğimiz günlerde O Ses Türkiye’nin eski jüri üyesi olan Ebru Gündeş hakkında şunları söylemişti:

“Türkiye’de O Ses deyince aklıma Ebru Gündeş geliyor. Bizim Ebru ile muhabbetimiz çok farklı frekanstadır. Ebru benim muhabirlikten gelme sanatçımdır. O dönemlerde beni takip edip başarılı bulmuştur. Acun’un başarısından mutlu olduğunu hissettiğim isimleri belli yerlerde kullanmak istedim. Ben muhabirken de insanın aklı almadığı sanatçılarla güzel ve özel röportaj yapardım. Bazen herkes iyi niyetli olur ama iyi röportaj yapamaz. Ama ben karşı tarafa geçirirdim bunu. Hülya Avşar efsaneler yarattı ama değiştire değiştire seyirciyi rutinden kurtarmak isteriz. Aramın açık olduğu sanatçı yoktur mesela. Demek ki iyi götürmüşüm işi…”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu