Medya

O Ses Türkiye jürilerini mest eden yarışmacı!

Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı‘nın sunumu ile ekranlara gelen ve Hadise, Beyazıt Öztürk, Seda Sayan ve Murat Boz‘un jüriliği üstlendiği O Ses Türkiye yarışması renkli anlara sahne olmaya devam ediyor. Yarışmanın dün akşam yayınlanan son bölümüne Elmacı Güzel şarkısını seslendiren Oğuz Görceğiz damga vurdu. Yarışmaya İzmir’den katılan 44 yaşındaki yarışmacı Oğuz Görceğiz, performansı ile 4 jüri üyesini de etkisi altına aldı.

Oğuz Görceğiz gelen istek üzerine şarkıyı bir kez daha söyledi. Yarışmacının, şarkının bazı kısımlarında sesini incelterek bazı yerlerinde kalınlaştırak söylemesi jürinin büyük beğenisini kazandı. Murat BozŞarkıcılığın sadece şarkı söylemekten ibaret olmadığının kanıtısınız” diyerek yarışmacıya övgüler yağdırdı. Hadise ise “Ben sahnede 2-3 kişi var sandım” sözleriyle şaşkınlığını dile getirdi. Sonrasında ise jüri üyeleri, Oğuz’u takımlarına katmak için mücadeleye girdi. Beyaz ise Oğuz Görceğiz‘i takımına katmak için Murat Boz‘u blokladı.


BEYAZIT ÖZTÜRK’Ü SEÇTİ!

Oğuz Görceğiz, yarışmaya katılmadan önce Seda Sayan’ı düşündüğünü, kızının Hadise’yi seçmesini istediğini ama gönlünün Beyaz’dan yana olduğunu söyledi. Tüm kozlarını ortaya koyarak Oğuz’u takımına almak için mücadele eden, Beyazıt Öztürk sonunda sevinen isim oldu. Oğuz Görceğiz, Beyazıt Öztürk’ün takımına katıldı.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu