O Ses Türkiye için tarih verildi!

9'uncu sezonuyla TV 8 ekranlarında olacak olan O Ses Türkiye'nin 5 Ekim'de sezonu açacağı açıklandı...

Takip Et:

8 yıldır ekranlarda olan O Ses Türkiye’nin yeni sezon hazırlıkları sürüyor. 5 Ekim’de 9. sezonuyla TV 8 ekranlarında olacak yarışmanın jüri koltuğunda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Hadise, Murat Boz, Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk yer alacak. Geçtiğimiz yıl O Ses Türkiye’de jüri olan Seda Sayan ve Beyazıt Öztürk programa bambaşka bir enerji katmış ve jüri üyelerinin dörtlü uyumu izleyiciden de karşılık görmüştü.

SEZON BAŞLAMADAN MEYDAN OKUMALAR BAŞLAMIŞTI

27 Eylül’de başlayan çekimler öncesi Murat Boz, jüri üyesi arkadaşlarına meydan okuyarak şimdiden birinciliğini ilan etmişti. Hadise ve Beyazıt Öztürk, Murat Boz’un sözlerine sessiz kalırken Seda Sayan ise karşı bir atak yapmıştı. İki ünlü şarkıcının sosyal medya üzerinden birbirleriyle atışmaları herkesi güldürmüştü. Murat Boz’un yüzüne çocuk filtresi uygulayıp Seda Sayan’a seslenişi 600 binden fazla görüntülenmişti. Aynı zamanda birbirinden ünlü ve başarılı 4 jüri üyesinin bu sene de şampiyonluk için ellerinden geleni yapacakları görülmüş oldu. Kıyasıya rekabete sahne olacak yarışmada yaşanacak olanlar ise merak konusu oldu.

O Ses Türkiye’nin ilk başladığı günden bu yana Murat Boz ve Hadise, jüri üyeliği koltuğunda oturuyor. 8 sezonda 2 kez şampiyonluk yaşayan Murat Boz ve takımından 1 kez şampiyon çıkarabilen Hadise’nin yanı sıra bu zamana kadar O Ses Türkiye jüri koltuğuna Mustafa Sandal, Gökhan-Hakan Özoğuz, Ebru Gündeş, Yıldız Tilbe, Sibel Can, MFÖ’den Mazhar-Özkan ikilisi gibi birçok ünlü sanatçı yer aldı. Fenomen yarışmanın ilk başladığı sezon olan 2011-2012 sezonunda Murat Boz Oğuz Berkay Fidan ile birinci olmuştu.