O nasıl bir asalet, zarafet! Esra Bilgiç, fotoğraflarıyla kendisine hayran bıraktırdı

Takip Et:
Ramo dizisi beklentilerin üzerine çıktı, sosyal medyayı da etkisi altına aldı
Ramo dizisi beklentilerin üzerine çıktı, sosyal medyayı da etkisi altına aldı

Magazinn /Ayrıntı – Ekranlara ilk olarak Diriliş Ertuğrul dizisinde Halime Sultan olarak gelmişti Esra Bilgiç. Reelinde çok kısa bir zamandır tanınıyor. 1992 Ankara doğumlu olan oyuncu, henüz 28 yaşında. 2014 senesinde Diriliş Ertuğrul dizisinde oynadı. Bu onun ilk rolüydü.

Dün başka bir deyişle 14 Ekim doğum günü olan oyuncu, reelinde Hacettepe Üniversitesi’nde Arkeoloji kısmı mezunu. Bilgiç, bu mektepten sonra Bilkent Beynelmilel İlişkiler Kısmı’ne gidiyor.
Esra Bilgiç, Diriliş Ertuğrul’ardından da ömrü kısa süren Bir Umut Yeter adlı dizide yer aldı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide Tolgahan Sayışman ve Hazal Subaşı ile kamera karşısına geçti. 6 kısım sonra final yapan dizideki oyunculuğuyla da dikkatleri çekti.

Medyadan uzak bir yaşam süren Esra Bilgiç, sosyal medya hesabını da çok etkin kullanmıyor.
Özellikle Pakistan’da dizinin gösterilmesiyle hem hayran kitlesi gelişti hem de değişik Pakistanlı işletmelerle marka suratı olmak mevzusunda uyuşmalar yapıyor.

Esra Bilgiç, aşinayı gibi şu gizemeler Show TV’de Murat Yıldırım ile Ramo dizisinde oynuyor. Sibel karakterini galibiyetli performansıyla canlandıran oyuncu, aynı zamanda hoşluğuyla da noktaya değinen bir ad.

Sibel Bilgiç’in instagram sayfasından yaptığı son paylaşımdaki resimleri ise hemen herkese aynı sözleri açıklattı.