O karakter giderse Mucize Doktor’un tadı tuzu kalmaz!

Takip Et:
O karakter giderse Mucize Doktor’un tadı tuzu kalmaz!
O karakter giderse Mucize Doktor’un tadı tuzu kalmaz!

Magazinn / Ayrıntı – Fox TV’nin beğenilen dizilerinden Mucize Hekim’da Reha Özcan’ın canlandırdığı Adaletli karakteri vefat kalem savaşı veriyor. Rehabilitasyonu yalanlayan Adaletli’in yaşama dönebilmesi için çok tehlikeli bir operasyon gerekiyor. Ancak Adaletli hoca, rehabilitasyonu yalanladığı için herkesin eli kolu bağlı.

İşte bu noktada devreye Ferda girecek. Başka Bir Deyişle senelerdir Adaletli hocanın fikir kızı Ferda…Seda Bakan’ın canlandırdığı Ferda’nın öyküsü ne, merak ediliyor.
Ali Vefa ile Ferda karşılaşması da çok esrarengiz oldu.

Ali Vefa için Adaletli hoca bir baba… Ama Ferda, hakikat babası için aynı hissi taşımıyor. Eğer Ferda, rehabilitasyon olması için imza atar ise Adaletli hoca kurtulacak. Mucize Hekim dizi hayranları coşkulu geçen 30. kısmın ardından Reha Özcan’ın diziden ufalamaması için yorumlarıyla sosyal medyada dikkat çekti.

“Adaletli hoca can verirse dizinin tadı tuzu kalmaz ki” diye yorum yazan izleyiciler, Ferda karakterine de daha şimdiden gıcık oldular dahi.
bölümünün ardından, 1 Ekim Perşembe günü yayınlanacak olan 31. kısımda Adaletli hocanın vaziyeti netleşecek.

Mucize Hekim dizisi hayranları karakterin kalmasını istiyor. “Adaletli hoca can vermesin lütfen, kaldıramam bunu” diye yorum bırakan izleyiciler, Ferda’nın babasına veda etmesinden de rahatsız. Bakalım 31. kısımda neler olacak… Ancak görünen o ki izleyiciler Reha Özcan’ı dizide bakmak istiyor.

.