O DİZİ YAYINDAN MI KALDIRILIYOR? YAPIMCI SON NOKTAYI KOYDU!..

Fox TV ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Didem Özkavukçu, Osman Karakoç, Berivan Düzgün ve Olcay Kavuzlu'nun paylaştığı "Unutma Beni" dizisinin Haziran ayında final yapacağı iddia edilmişti.

 

 

2008 yılından bugüne kadar 1450 bölümden fazla yayınlanan ve ekranlardaki 7. sezonunu yaşayan dizinin yapım şirketi Focus Film, konuyla ilgili açıklama yaparak, bu haberlerin asılsız olduğunu belirtti.

 

Yapım şirketinden yapılan açıklamada; "2 gündür basında yer alan “Unutma Beni bitiyor!” ve benzeri başlıklı yapılan haberler asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır" ifadelerine yer verildi.

 

İşte, o açıklama:  

 

Değerli Basın mensupları ve saygıdeğer “Unutma Beni” dizisi izleyicileri,

 

2 gündür basında yer alan “Unutma Beni bitiyor!” ve benzeri başlıklı yapılan haberler asılsızdır ve gerçeği yansıtmamaktadır.

 

Çekimlerine süratle devam edilen ve tüm ekibimizin sizlere daha güzel bölümler hazırlamak üzere çabaladığı bu günlerde böyle haberlerin çıkması hem bizleri hem de tüm Unutma Beni dizisi ekibini derinden üzmüştür.

 

Dizinin yapım şirketi olarak bizler, siz değerli izleyicilerimize dizimizin Fox Tv de, aynı saatte, aynı gününde yayınlanmaya devam edeceğini bildirmek istiyoruz.  

 

Hakkımızda yazılabilecek herhangi bir yazıdan önce doğru bilgiyi alabilmek adına tarafımıza sorulmasını ve doğruyu yansıtmayan haberlerle kamuoyunun yanlış bilgilendirilmemesini önemle rica ederiz.“  

 

Kamuoyuna Duyurulur.

 

Focus Film