Magazin

Nusret evleniyor mu?

Türkiye’de açtığı restoranlarının ardından dünyaya açılan Nusret, Amerika başta olmak üzere yurt dışında birçok mekan açtı. David Beckham gibi ünlü isimleri de ağırlayan Nusret, işteki başarısıyla paralel olarak sosyal medyada da fenomen haline geldi.

Instagram’da 22.9 milyon insan tarafından takip edilen Nusret, en fazla takipçisi olan Türk ünvanına sahip. Buradan yaptığı paylaşımlarla milyonlarca kişiye ulaşan Nusret, aynı zamanda birbirinden ilginç paylaşımlara da imza atarak çok konuşuyor. Nusret’in ilgi çekici paylaşımlarına alışkın olan takipçileri ise bu sefer epey bir şaşırdı.

Etin üstüne tek taş koyarak fotoğraf çeken Nusret, bu pozu “She said yes (evet dedi)” notuyle yayınladı. Gönderiyi gören takipçileri Nusret’e “Evleniyor musun?” diye sormaya başladı. Nusret ise konu hakkında bir açıklama yapmadı.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu