Medya

Nurgül Yeşilçay’ı Kefaret dizisi heyecanı sardı!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Kefaret dizisi sete çıkıyor… Nurgül Yeşilçay bayağı coşkulu… Fox TV için hazırlıkları yapılan dizinin çekimlerine 15 Ekim Perşembe günü başlanacak. Mert Fırat ile başrolde yer alacak olan Nurgül Yeşilçay, yeni projesi hakkında konuştu.

Yurdaer Okur ve Ege Orijinli’nin de başrollerinde yer aldığı dizide ayrıca Özge Özacar ve Mine Kılıç da yer alacak. Diziyle alakalı ayrıntıları ise Nurgül Yeşilçay açıkladı.
Ona hazırlanıyoruz. Bugün, yarın sete çıkacağız. Coşkuluyuz” diye konuştu.

Zülfi Livaneli’nin yapıtından Mahinur Ergun tarafından senaryolaştırılan Kefaret dizisinin rejisörü ise Mesude Erarslan… Nurgül Yeşilçay, Gülperi dizisinden bütün bir sezon sonra yine televizyon ekranına dönecek. Oyuncu coşkulu olduğunu da saklamadı.

Saçlarında farklılık yaptığı da hemen noktaya değinen oyuncu, saçlarındaki beyazları özgür bıraktığını ifade etti.

Görüşmeyi videodan seyredebilirsiniz.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu