Nurgül Yeşilçay’dan Necati’sine aşk sözleri!

Nurgül Yeşilçay, Necati Kocabay ile iki pozunu yayınlayıp duygusal aşk sözcükleri kaleme aldı...

Takip Et:

Son dönemde başrolünü Timuçin Esen ile birlikte paylaştığı ve Show TV’de ekrana gelen “Gülperi” dizisiyle gündemde olan Nurgül Yeşilçay aşka geldi! Hem de ne aşka gelmek! Yeşilçay’ın kalp emojili ve destansı aşk sözleri, magazin sayfalarını epeyce meşgul edeceğe benziyor.

Genelde özel hayatıyla pek gündeme gelmek istemeyen ünlü oyuncu, bu kez aradığı aşkı bulmuş görünüyor. Öyle ki, bir süredir Necati Kocabay ile birliktelik yaşadığı bilinen Nurgül Yeşilçay, ilişkisini gizlememeyi tercih ediyor. Güzel oyuncu, bu kez tüm takipçileriyle Necati’sine olan büyük aşkını haykırdı ve çok özel aşk cümleleri yazdı.

AYAKLARI YERE BASAN BİR AŞK!
Nurgül Yeşilçay, sevgilisi Necati Kocabay ile verdiği iki pozu yorumlarken aşkın ayakların yerden kesilmesi değil, yere sağlam basmak olduğunu belirtti.

SEVGİLİSİ HER KONUDA ONA TAM DESTEK VERİYOR!
Yeşilçay’ın özlü sözleri bunlarla da sınırlı kalmadı. Başarılı oyuncu, aşkın gerçeklerle birlikte mücadele etmek olduğunu belirtip sevgilisinin kendisine her konuda destek olduğunu da sözlerine ekledi. Kocabay ile yaşadığı her anın kıymetini bildiğini söyleyerek ona olan büyük aşkını sevenleriyle paylaşan Yeşilçay, onunla hayatın daha anlamlı ve gerçekçi olduğunu dile getirdi. Ünlü oyuncu, aşk dolu bu sözlerini kalp emojisiyle destekledi. Aslında, tüm bu anlattıklarını fotoğraftaki güler yüzlü ve mutlu halinden anlamak da mümkün! Uzun süredir iş hayatında beklediği başarıyı “Gülperi” ile yakalayan oyuncu, anlaşılan aynı başarıyı Necati Kocabay sayesinde aşk hayatında da yakalamış.

Nurgül Yeşilçay ve sevgilisi Necati Kocabay