Medya

Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat’ın Kefaret dizisine sürpriz bir isim daha katıldı

#NurgülYeşilçay, #MertFırat ve #YurdaerOkur’u buluşturan Kefaret dizisinin hazırlıkları sürüyor. #MesudeErarslan’ın idareyeceği #FOX’ta ekrana gelecek dizinin kadrosuna #EgeKökenli katıldı. Orijinli #MertFırat’ın yaşam vereceği başkomiser Sinan’ın daha önceki sevgilisi Nil’i oynayacak.

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Fox TV’de yayınlanacak olan Kefaret dizisinin hazırlıkları sürüyor. Mert Fırat ile son olarak Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinde rol alan Nurgül Yeşilçay’ın başrolünde oynayacakları dizinin oyuncu tercihleri sürüyor.

Mutlu mesut yaşayan evli bir çiftin, başlarına gelen bir vaka sonrasında yaşamlarının bir anda değişmesinin mevzu alındığı dizide Mert Fırat bir polisi oynarken, Nurgül Yeşilçay da evli ve iki çocuklu Zeynep adlı bir müzik öğretmenini canlandıracak. Mert Fırat ise Sinan adlı bir polisi.

Zülfü Livaneli’nin Konstantiniyye Oteli adlı kitabındaki bir öyküden adapte edilen dizinin senaryosunu akılda kalem Mahinur Ergun yazmakta. Dizide Yeşilçay’ın çocuklarını Lavinya Ünlüer ve Göktan Oktay Göztepe oynayacak.
Mert Fırat’ın oynayacağı Sinan karakterinin sevgilisi Nil rolünde de Ege Orijinli rol alacak.

Orijinli son olarak Benim Tatlı Palavram dizisinde oynamıştı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu