Magazin

Nurgül Yeşilçay: Oyunculuğa ihanet etmem!

Nurgül Yeşilçay, Hülya Koçyiğit’in sunduğu bir TV programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, hem sanatçı hem de anne olmanın zorluklarını ekranları başında izleyenlere ve stüdyoda bulunan seyircilerle paylaştı.

Oyunculuk kariyerine nasıl başladığını anlatan Nurgül Yeşilçay, ressamlık eğitimini aldığını ve lise döneminde bir ressamın yanında çalıştığını söyledi.

Şu anda elde ettiği her şeyi oyunculuk ile kazandığını belirten Yeşilçay, “Oyunculuğa hiçbir zaman ihanet etmem. Çok klişe belki ama sinema benim her şeyim. Akıl kullanma becerisi, seyirci sevgisi, insan tanıma, maddiyat; hepsini sinema ile elde ettim” dedi.

İlgili Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu