Medya

Nurgül Yeşilçay, Kefaret dizisi öncesi nasıl da kahkaha dolu!

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Ünlü oyuncu Nurgül Yeşilçay, yakında Kefaret dizisiyle beraber Fox TV ekranında olmaya hazırlanıyor. Mert Fırat ile başrolü paylaşacak olan oyuncu, bayağı keyifli. Yeğeni Buse Çelik ile akşam dolaşmasına çıkan Nurgül Yeşilçay, kameralara yakalandı.

Instagram hesabından ünlü bir giyim markasını yeğeni ile beraber ti’ye alan Nurgül Yeşilçay, evde çok fazla genç enerji olduğunu vurguladı ve “Hepsi bir şey yapmak istiyor.
Çok da cümbüşlü oluyor” biçiminde konuştu.

Oyuncu, yeni dizisiyle alakalı suallerle karşılaştı ve “Ben ayrı diziye başlıyorum, Buse ayrı diziye başlıyor. Coşkumuz var. Başladık hazırlıklara” dedi. Zülfi Livaneli’nin yapıtından adapte edilen dizi hakkında konuşan Nurgül Yeşilçay, “Bir aile, başlarına çok esrarengiz bir vaka geliyor ve her şey tepetaklak oluyor” dedi.

Gece filminde birlikte çalıştıkları Mert Fırat ile tekrar bir araya geleceği için mutlu olduğunu belirten oyuncu, ayrıca yeğeni ile beraber bir reklam filminde oynama öneriyi de geldiği, henüz karar vermediklerini açıkladı.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu