Ana Sayfa Magazin Nur Fettahoğlu'ndan Beren Saat'e destek!

Nur Fettahoğlu’ndan Beren Saat’e destek!

Yılbaşı planının evde ailesi ile olmak olduğunu söyleyen Nur Fettahoğlu‘a Aşk-ı Memnu dizisinde beraber rol aldığı Beren Saat‘in “Son zamanlarda oyuncu alınacaksa öncelik olarak takipçi sayılarına bakılıyor” sözleri soruldu. Ünlü oyuncu, “Uzun üredir her şeyden uzak kaldım. Neye istinaden söyledi bilmiyorum ama Beren söylediyse doğru söylemiştir” yanıtını verdi.

Halit Ergenç, Ozan Güven, Birce Akalay, Aslı Enver gibi oyuncularla birlikte çalıştığı yeni dizisi ‘Babil’ ile ilgili soruları da yanıtlayan Nur Fettahoğlu, “Çok güzel bir ekip olduk çok heyecanlıyız. Biz çekmeye devam ediyoruz inşallah izleyenlerde severler” ifadelerini kullandı.

Öte yandan Aslı Enver’in diziden ayrılacağına dair ortaya atılan iddiaların sorulması üzerine ünlü oyuncu, “Yok biz hiç öyle bir şey duymadık” karşılığını verdi.

Nur Fettahoğlu ve kızı Elisa

Son Eklenenler

Dünyaca ünlü oyuncu ölü bulundu!

Japonya’nın en ünlü oyuncularından olan Yuko Takeuchi 40, evinde ölü bulundu. Oyuncu eşi Nakabayashi Taiki tarafından Tokyo’da yaşadıkları apartmanda ölü bulunan galibiyetli oyuncunun, intihar ettiği düşünülüyor. İki çocuk annesi Takeuchi’nin ölü hakkında Japon emniyet birimleri geniş çaplı soruşturma başlattı. Takeuchi, 2004-2007 seneleri arasında üst üste üç kere başrolde en iyi bayan oyuncu dalında Japon Yüksekokul …

Erşan Kuneri dizisi, yerli bir platformda yayımlanacak

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, Erşan Kuneri karakteri için 8 kısımlık mini dizi çekeceğini açıkladı. Dizi, ilk olarak G.O.R.A. filminde karşımıza çıkan Erşan Kuneri karakterini merkezine alacak. Cem Yılmaz, mevzu ile alakalı şunları söyledi; “Güz gibi çekimlerine başlayacağız. Oyuncu kadrosu henüz belirli değil. Dizi, yerli bir dijital platformda yayımlanacak.” Ünlü komedyen, dizinin yerli bir platformda yayımlanacağını belirtse de bu platformun adını vermedi. Erşan Kuneri mevzusu Dizi, sekiz kısımlık bir […]

.

Yakuza filmi geliyor

Sega, çok satan “Yakuza” video oyunu serisinden adapte edilmiş bir canlı aksiyon filmi geliştiriyor. Yakuza, “Sonic The Hedgehog”dan sonra Sega’nın en fazla satan franchise adı. Oyun, ilk olarak 2005 senesinde PlayStation 2’de piyasaya sürüldü ve o zamandan beri tüm büyük oyun platformlarında büyük bir ad haline geldi. “Yakuza” mevzusu İlk oyun, Kazuma Kiryu’nun ailesinin patriğinin öldürülmesi kabahatinden dolayı 10 sene mapus cezasından tahliye edilmesinin öyküsünü anlatıyor.

Cannes Film Festivali, 27-29 Ekim’de Fiziki Gösterimlerin Yapıldığı Özel Bir Etkinlik Düzenleyecek

Cannes Film Şenliği, 27-29 Ekim’de özel bir aktivite tertip edecek. Bu üç günlük aktivitede Cannes 2020 seçkisinden dört film ve şenliğin kısalarının fiziki gösterimi reelleşecek. 12-23 Mayıs tarihleri arasında düzenlenmesi tasarlanan 73. Cannes Film Şenliği koronavirüs salgını sebebiyle iptal edilmiş olsa da, Cannes kenti bu sene de şenlik kapsamında reelleşecek fiziki gösterimlere ev sahipliği yapacak. Anımsayacağınız […]

The Good Place 5. sezon çıkacak mı?

Bu senenin başında “The Good Place” dizisinin 4. sezonu NBC üzerinden izleyici ile buluştu. Aynı zamanda dizinin 4. sezonu, bugün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlanan yeni sezonun ardından uslarda kalan en büyük sual yeni bir sezonun olup olmayacağıydı. “The Office”, “Parks and Recreation” ve “Brooklyn Nine-Nine” gibi yapımlara imza atan Michael Schur’un kaleme aldığı komedi dizisi, izleyicilere veda ediyor. Dizi, 4. sezonuyla final yaptı ve yeni bir sezonun gelmeyeceğini duyurdu.

Yaşam