Medya

Nur Fettahoğlu, günün anlamlı paylaşımıyla dikkat çekti

Televizyongazetesi.com/Ayrıntı – Şu gizemeler Star TV’de yayınlanan Babil dizisinde oynadığı Eda karakteri ile gündemde olan Nur Fettahoğlu, sosyal medyayı da etkin kullanan ünlüler arasında yer alıyor. Oyuncu, yaptığı son paylaşımla da dikkatleri çekti.

Bir vakittir hem Babil dizisinde hem de Aslı Kızmaz’ın ‘Benden Ne Olur?’ adlı filminde aynı anda oynayan Nur Fettahoğlu, yoğun çalışma temposu içinde bir süreç geçirdi. Filmin çekimlerinin bitirilmesiyle beraber Babil dizisine konstantre oldu oyuncu.

Fettahoğlu, iş insanı Levend Veziroğlu ile evli.
Oyuncu 2016’nın Şubat ayında da kızı Elisa Güzin’i dünyaya getirmişti. Kızıyla alakalı sosyal medyada paylaşımlar da yapan Nur Fettahoğlu, günün anlamına uygun bir paylaşımda kızının resmini kullandı.

Tüm dünyada 11 Ekim Dünya Kız Çocukları Günü olarak kutlanıyor. Kız çocuklarının erken yaşta evlendirilmeleri, eğitim denksizliği, şiddet gibi mevzular sebebiyle yaşanan gidişatlara noktaya değinmek ve kız çocuklarının korunması mevzusunda farkındalık sağlamak emelli gün için Nur Fettahoğlu da aşağıdaki paylaşımı yaptı.

Oyuncu, Halil Cibran’ın mısralarıyla beraber kızı Elisa’nın bahçede oyun oynarken çekilen bir resmini yayınladı…

Siz yaysınız,çocuklarınız ise sizden çok ilerilere atılmış oklar.
Okçu,ebedilik yolundaki maksadı bakar ve o yüce eforu iLe yayı eğerek,okun uzaklara uçmasını sağlar.
Okçunun önünde kıvançla eğilin.
Zira okçu,uzaklara giden oku hoşlandığı kadar,başını dimdik tutarak kalan yayı da beğenir.
Halil Cibran
#dünyakızçocuklarıgünü

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu