Magazin

NÜKHET DURU: “TEK GECELİK İLİŞKİ ALDATILMA SAYILMAZ!..”

Nükhet Duru, Oğulcan Tanrıyar’ın sunduğu Uçankuş TV’de yayınlanan “Kuş Bakışı” adlı magazin programına konuk oldu. Küçük yaşlarda sahne hayatına başladığını söyleyen Duru, “Ben hiç çocuk olamadım. Hep kadın oldum, olmaya çalıştım. Makyajlar, giyinmeler derken kimsenin daha 18 yaşımda olduğumu fark etsin istemedim” diye konuştu.

ÇOK ALDATILDIM


Kadın-erkek ilişkileri hakkında da ilginç açıklamalar yapan Duru, “Aldatmayı affeder misiniz?” sorusunu ise şöyle yanıtladı: “Eee tabii! O kadar çok aldatıldım ki, alıştım yani! Erkekleri daha çocuksu ve masum buluyorum. Bir erkek bilmeden çok rahat aldatabilir. Bir kadını kandıramazsın. Seven bir kadını asla kandıramazsınız. Seven bir erkeği kandırmak çok çok 10 dakika sürer. Aldatmada asıl suç yakalanmaktadır. Yakalanmayacaksın, kalp kırmayacaksın”

TEK SUÇ ERKEKTE DEĞİL

Duru, tek gecelik ilişkileri ise aldatmadan saymadığını söyledi ve ekledi: “Kadınlar şeytanın verdiği tatlılıkla güzeldir. Tek suç erkekte değil. Erkeklerin tek gecelik ilişkilerine aldatmak değil yaramazlık diyelim. Tek gecelik ilişkiler aldatma sayılmaz.”

İlgili Haberler

Başa dön tuşu