Norm Ender’le olan fotoğrafı sonrası Danla Bilic’e şok suçlama!

Geçtiğimiz haftalarda Norm Ender'e hayran olduğunu söyleyen Danla Bilic, ünlü rap'çinin konserine gitti. Konser öncesi Norm Ender ile bir araya gelen Bilic, rap'çi ile fotoğrafını paylaşınca, bazı takipçileri ünlü fenomeni photoshop yapmakla suçladı...

Takip Et:

‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla yeni nesil rap’çiler Ben Fero ve Ezhel’e diss atan Norm Ender, son ayların en çok konuşulan isimlerinden biri haline geldi. makyaj videoları ile tanınan Danla Bilic, ünlü rap’çinin hayranı olduğunu açıklamıştı. Norm Ender’in konserine giden ünlü fenomen, kendisi ile konser öncesi bir araya geldi. Hayranı olduğu rap’çi ile buluşmasından bir fotoğrafı 3.7 milyon takipçili Instagram hesabından paylaşan Bilic, bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından photoshop yapmakla suçlandı. Kullanıcılar fotoğrafın gerçek olmadığını iddia etti.

DANLA’NIN KENDİNİ ISPATLAMA TELAŞI!

Konser sırasında çekilen videolarını da yayınlayan Danla, photoshop iddiasına cevap verdi. Telefonunun fotoğraf galerisinde bulunan Norm Ender’le çekilmiş diğer pozlarını da hikayesinde paylaşan ünlü fenomen, fotoğrafın gerçek olduğunu kanıtlamak durumunda kaldı.