Norm Ender’i güldüren olay!

Son dönemin en çok konuşulan müzik adamlarından Norm Ender, minik bir hayranının kendisini görmek için başvurduğu yolu sosyal medyadan yayınladı...

Son birkaç yıldır rap müzik 7’den 77’ye herkesi etkisi altına almış durumda. Evde, arabada, mekanlarda her yerde rap şarkılarını duymak mümkün. Bu durum rap’çileri de bir anda popüler hale getirdi. Yıllar önce müzik kariyerine başlayan Norm Ender 2 yıl önce müzikseverlerin beğenisinde sunduğu Aura albümünden sonra sessizliğe gömülmüştü. Temmuz ayında Mekanın Sahibi şarkısı ile piyasaya geri dönen Norm, eski popülaritesini hatta daha fazlasını kazandı. Dijital platformlarda milyonlarca izlenme oranına ulaşan Mekanın Sahibi, ünlü rapçi’yi yeniden rap müzikte zirveye taşıdı.

Mekanın Sahibi şarkısıyla Ezhel ve Ben Fero gibi genç rap’çilere diss atan Norm Ender, iki ismi Amerikan özentisi olmakla suçladı. Ben Fero’nun Demet Akalın şarkısını ve ünlü popçuyla çekilen klibi de eleştiren Norm, Akalın’la polemik yaşayarak sık sık magazin gündemine geldi.

POLİS BABADAN NORM ENDER ÇEVİRMESİ

Yaz boyu neredeyse her gün sahne alan ve konserlerinde binlerce hayranı ile buluşan Norm Ender, önceki gün bir konserine gitmek için özel aracıyla yollardaydı. Ünlü rap’çi polis ekibinin arabasını çevirmesiyle önce bir şok yaşadı fakat daha sonra kahkahalara boğuldu. Norm Ender’in babası polis olan küçük bir hayranı ünlü rap’çi ile tanışmak için babasının mesleğini kullandı. Çevirmede çocuk yaşta hayranının sevgi gösterisi ile karşılanan Norm, o anları hem Instagram hem de Twitter’dan yayınladı. Norm Ender daha önce de trafikte Mekanıın Sahibi şarkısını arabasında dinleyen bir hayranını video çekerek paylaşmıştı.