Müzik

Norm Ender ve Ben Fero bir kez daha ters düştü!

Türkiye’nin en prestijli ödül törenlerinden Altın Kelebek’in bu yıl 46.’sı düzenlenecek. 3 güzel oyuncu Ebru Şahin, Alina Boz ve İlayda Alişan ‘ın Yıldızı Parlayanlar kategorisinde ödül alacağı törenin diğer kategorileri için de adaylar açıklandı. 39 kategori için ödülün dağıtılacağı tören şimdiden çok konuşulmaya başladı. Aday olan ünlü isimler sosyal medya hesapları üzerinden adaylıklarını açıklarken hayranlarından oy istemeyi de ihmal etmiyor.

‘Yılın Şarkısı’, ‘En İyi Influencer’ ve ‘En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı’  kategorilerinde aday gösterilen son zamanların en çok konuşulan isimlerinden Reynmen, 6.3 milyon takipçili hesabından paylaşım yaparak hayranlarından oy istedi. Reynmen’in bu paylaşımları sosyal medyada bir kesim tarafından eleştirildi. Televizyondan uzak duran ve geçtiğimiz günlerde bir magazin muhabirini darp eden Reynmen’in bir ödül töreni için oy istemesi tutarsızlık olarak algılandı.


NORM ENDER OY İSTEDİ, BEN FERO KATILMAYACAĞINI AÇIKLADI

Temmuz ayında çıkardığı ‘Mekanın Sahibi’ şarkısı ile müzik ve rap piyasasını alt üst eden Norm Ender ise ‘Yılın En İyi Şarkısı’ ve ‘Yılın En İyi Rap Sanatçısı’ kategorilerinde aday oldu. Ünlü rapçi de sosyal medyadan bir paylaşım yapıp oy istedi.

Norm Ender’in ‘Mekanın Sahibi’ şarkısında ağır eleştirilerde bulunduğu genç rapçi Ben Fero ise yaptığı açıklamada törene katılmayacağını söyledi. ‘En İyi Şarkı’ ve ‘En İyi Rap Sanatçısı’ kategorilerinde aday gösterilen Ben Fero, ‘En İyi Çıkış Yapan Sanatçı’ ve ‘En İyi Klip’ alanlarında aday gösterilmeyince ise tepkisini törene katılmayacağını söyleyerek gösterdi.

İlgili Haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu