Norm Ender, Reynmen ve Hadise’yi harekete geçirdi!

Son zamanların en çok konuşulan müzik adamlarından biri olan Norm Ender, fidan dikilmesi için bir challege başlattı. Reynmen'e meydan okuyan Norm Ender'in çağrısı karşılık buldu. 501 fidan bağışlayan ünlü fenomen de Hadise'ye meydan okudu...

Takip Et:

Temmuz ayında çıkardığı ‘Mekanın Sahibi’ şarkısı ile yeni nesil rap’çilere ağır eleştirilerde bulunan Norm Ender, sadece rap dünyasını değil pop müziği de karıştırmıştı. Demet Akalın ile girdiği polemikle magazin gündemine gelen ünlü rap’çi bu kez başlattığı sosyal sorumluluk hareketi ile alkış topladı.

“SOSYAL MEDYANIN GÜCÜNÜ DOĞA İÇİN KULLANALIM”

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Norm Ender ‘Fidan Challege’ adını verdiği fidan bağışlama hareketi için Tema vakfına 500 fidan bağışladı. “Son zamanlarda artan orman yangınları ve çevreye verdiğimiz zarardan dolayı çok huzursuzum. Birçok insanın bu konuda rahatsız olduğunu gördüm. İstedim ki; sosyal medyanın gücünü bu sefer doğa için kullanalım ve bir challege başlatmayı düşündüm. Tema vakfının internet sitesinde fidan bağışlayabileceğiniz bir bölüm var.” diyen rap’çi, başlattığı challege sonrası Reynmen’e de meydan okudu.

NORM ENDER, REYNMEN’E MEYDAN OKUDU

“Ben 500 adet fidan bağışladım. Buradan Reynmen’e meydan okuyorum. Hadi bakalım bro’cum sen ne kadar bağışlayacaksın? Bir şeyin altını önemle çizmek istiyorum; ‘Doğa bize muhtaç değil, biz doğaya muhtacız.’ O zaman ‘Fidan Challege başlasın.”” diyen Norm Ender’e 501 fidan bağışlayarak karşılık veren Reynmen ise Hadise’yi “Öncelikle böyle bir olayın içerisinde olduğum için çok mutluyum. Challege başlattığı için Norm Ender’e çok teşekkür ediyorum ve ben de buradan Hadise’ye meydan okuyorum.” sözleri ile challege’a davet etti.

HADİSE 1000 FİDAN BAĞIŞLADI

Reynmen’in meydan okumasına karşılık Tema vakfına 1000 fidan bağışladığını söyleyen Hadise “Çevremize verdiğimiz zararlar ve orman yangınlarından dolayı ben de çok üzgünüm. Reynmen’in meydan okumasını kabul ettim ve 1000 fidan bağışladım. şimdi Özge Özpirinçci’ye meydan okuyorum. Eminim ki ‘Fidan Challege’ çok fazla insana ulaşacaktır.” ifadelerini kullandı.