Müzik

Norm Ender o şarkıyı dinlemedi!

Son yıllarda sokak müziği olarak anılan Rap Müzik yükselişe geçti. Her kesim tarafından dinlenmeye başlayan rap, pop müziğin kuşattığı gece kulüplerinde bile çalınmaya başladı. Rap müzik yapan müzisyenlerin adı herkes tarafından duyulmaya başlayınca bu isimler magazin gündeminde de kendilerine yer buldu. Rap’çiler arasındaki çekişmeler merak konusu oldu ve karşılıklı atışmalar gündem yaratmaya başladı.

Özellikle genç rap’çiler Ezhel ve Ben Fero’nun dinleyici kitlesi gün geçtikçe arttı. Eski rap’çilerden olan Norm Ender temmuz ayında ‘Mekanın Sahibi’ isimli şarkısını çıkarak Ben Fero ve Ezhel olmak üzere birçok rap’çiye diss attı. YouTube’da milyonlarca görüntülenme oranına ulaşan ‘Mekanın Sahibi’ Hadise’nin başlattığı polemiğe bile konu oldu. Harbiye Açıkhava’da sahne alan Hadise, konserde çekilmiş fotoğrafları Instagram’da ‘Mekanın sahibi geri geldi’ notuyla paylaşınca birçok ünlü şarkıcı, Hadise’ye yanıt verdi.


YOUTUBE’DA EN ÇOK DİSSLİKE ALAN ŞARKI: FİGHT KULÜP

Genç rap’çileri Amerikan özentisi olmakla suçlayan Norm Ender, yeni bir açıklama yaptı. Ben Fero, Ezhel ve kendisinin ayrı ayrı dinleyici kitlesi olduğunu söyleyen ünlü rap’çi, kendisini diss attığı rap’çilerin abisi ilan etti. Norm Ender, YouTube’da en çok disslike(beğenmeme) alan video olan ve Mekanın Sahibi şarkısına cevap olduğu düşünülen Fight Kulüp şarkısını dinlemediğini de söyledi.

Norm Ender’in Ben Fero ve Ezhel’e diss atmasının ardından eski rap’çilerden Killa Hakan, gençlerin yanında olmuştu. Norm Ender hakkında küfürlü konuştuğu bir video çeken Killa Hakan, daha sonra Ceza, Ben Fero ve Ezhel ile birlikte Fight Kulüp şarkısını çıkarmıştı. Şarkıda bulunan rap’çiler, Fight Kulüp’un Norm Ender’e cevap olmadığını ifade etmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu