Norm Ender ‘Mekanın Sahibi’ ile zirveye oturdu!

Spotify, 2019 yılında Türkiye ve dünyada yazın en çok dinlenen şarkılarını açıkladı. Listenin zirvesinde ünlü rap'çi Norm Ender , 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla yer aldı...

0

Spotify, 1 Haziran-20 Ağustos 2019 tarihleri arasında en çok dinlenen şarkıları açıkladı. Türkiye listesine rap şarkılar damgasını vurdu. Son günlerde yükselişe geçen rap müziği etkisi Spotify listesinde de görüldü. Temmuz ayında çıkardığı ‘Mekanın Sahibi’ şarkısı ile Ben Fero ve Ezhel gibi yeni nesil rap’çileri eleştiren Norm Ender, birinci sırada yer aldı.

RAP MÜZİK LİSTEYE DAMGA VURDU

Şu sıralar YouTube’ta 141 milyon görüntülenme oranına ulaşan Reynmen’in ‘Ela’sı ise ikinci sırada yer aldı. Üçüncü sırada ise gelecek sezon Çukur dizisinin müziklerini yapacağı konuşulan Mero yer buldu. Mero, klibini Adana’da çektiği ‘Olabilir’ şarkısıyla ilk üçteki rap yoğunluğunu destekledi. Feride Hilal Akın’ın ‘Yok Yok’ şarkısı ve Ufuk Beydemir’in ‘Ay Tenli Kadın’ isimli şarkıları listeye giren pop şarkılardan oldu.

Dünyada ise Shawn Mendes ve Camila Cabello’nun ikinci düetleri ‘Señorita’ herkesi geride bırakarak 2019 yazının Spotify’da en çok dinlenen şarkısı oldu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here