Nöbet’e Fulden Akyürek takviyesi!

Nöbet dizisi, tecrübeli oyuncu kadrosuna bir isimi daha dahil etti...

Takip Et:
Nöbet Sitare

Show TV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Nöbet geçtiğimiz hafta Pazar günü ilk bölümü ile izleyicileri ile buluştu. İlk bölümü olmasına rağmen oldukça dikkat çeken yeni dizi, oyuncu kadrosuna sürpriz bir isimi dahil etti. Necati Şaşmaz’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmenlik koltuğunda “Aliya”, “Filinta”, “Kollama”, “Kara Duvak” gibi dizilerin yönetmenliğini yapan Ömer Gökhan Erkut oturuyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Saygın Soysal, Yurdaer Okur, Deniz Bolışık, Ali Sürmeli, İbrahim Kendirci, Burak Sarımola, Nevzat Yılmaz gibi bir çok tecrübeli ve profesyonel isimi barındırıyor. Geçtiğimiz hafta yayınlanan ilk bölümünün ardından dizi oyuncu kadrosuna bir tecrübeli isimi daha dahil etti.

Pazar günü yayınlanacak olan ikinci bölüm ile diziye dahil olacak isim Fulden Akyürek oldu. İlk bölümü ile Savaşçı dizisine benzetilen ve başlangıç hikayelerinin hemen hemen aynı olması bir çok eleştiriyi birlikte getirmişti. Fulden Akyürek dizide “Sitare” karakterini canlandıracak. Fulden Akyürek’in canlandıracağı “Sitare” karakteri dizinin geçtiği Hatay’ın Elmalı köyünde bulunan bir mekanda sahne alan, sanatçı bir genç kadın rolüne hayat veriyor.

Sitare, oldukça güzel ve alımlı bir kadın olarak bilinir. Sitare’nin bölgede zengin bir hayat süren ve toprak ağası olarak bilinen Cervanlar ailesi ile yakın ilişkisi bulunuyor. Cervanlar ailesinin önemli isimlerinden olan Ziya Cevran ile aşk yaşayan Sitare, Elmalı ve çevresinde oldukça tanınan birisidir.

Büyük beğeni toplayan Nöbet dizisi her Pazar günleri saat 20:00’da izleyicileri ile buluşuyor.