Medya

‘NO:309’ DİZİSİNİN 24. BÖLÜM YENİ FRAGMANI YAYINLANDI

Fox TV’nin iddialı dizisi No: 309'un son bölümünün rating sonuçları yine kanalını ve yapımcısını mutlu edecek cinnstendi. Rating savaşlarında zirveye oynayan dizinin son yayınlanan bölümü romantik dakikalara sahne oldu.

No: 309 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı 
Lale ve Onur’un bir evde yaşadıkları mutlu ve romantik dakikalar 24. yeni bölüm fragmanında yer alıyor. İşte No: 309 son bölümü ve yeni bölümde yaşanacaklar.

Lale’nin romantik doğum günü sürprizi Onur’u gözyaşların boğdu. Bu sürpriz son bölüme damga vurdu. No: 309 yeni 23. bölüm merakla beklenir oldu ve No: 309 yeni 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Onur ve Lale'nin yeni evlerindeki romantik dakikaları izleyicileri şimdiden merakta bıraktı.
 

 

"NO: 309" OYUNCULAR

Lale Yenilmez (Demet Özdemir)

Lale, 27 yaşında, saflık derecesinde iyi niyetli, yardımsever, fedakâr, dürüst, kendi halinde kimseye zararı olmayan ve çok doğal bir kızdır. Üniversitenin tarih öğretmenliği bölümünden mezundur. Yıllardır ne kadar çabalasa da atanamadığı için annesiyle çiçekçi dükkanında çalışmaktadır. Babasının daha ufak yaşlarda kendilerini terk edip gitmesinin ve 5 yıllık uzatmalı sevgilisi tarafından aldatılmasının yarattığı travmanın izlerini taşırken, aşka, erkeklere ve evliliğe olan tüm inancını kaybetmiştir.. Aslında kendine bile itiraf edemese de derinlerde bir yerde gerçek aşkın özlemini çekmektedir.
 

Onur Sarıhan (Furkan Palalı)

Onur, 30 yaşında, Sarıhanlar Holding’in iki veliahdından öne çıkanı, kendini beğenmiş ama buna hakkı olduğunu düşünen, gece hayatını seven, pahalı ve lüks zevkleri olan, kibar, bir parça vurdumduymaz ve çapkın biridir. Amacı günün birinde holdingin başına geçmektir. Dedesinden öğrendikleri, aldığı eğitim ve hırslı yapısı dolayısıyla kısa zamanda ülkenin iş ve sosyete dünyasının kayda değer isimleri arasında yerini almıştır. Aşka ve evliliğe olan bakışı, zamanı geldiğinde yapılması gereken bir sorumluluktan ibarettir. Daha doğrusu bu, ailesine vermek istediği izlenimdir. Ancak Onur’un, bu müesseseye öyle kolay kolay geçmeye niyeti yoktur. Dedesinin vefatından sonra, vasiyeti doğrultusunda evliliğe biraz daha sıcak bakacaktır.
 

 

Songül Şen (Sumru Yavrucuk)

52 yaşında, üç kız annesi, eşi başka bir kadın için kendisini terk ettikten sonra çocuklarını, saçını süpürge ederek büyütüp bu yaşa getiren bir kadındır. Songül’ün en büyük arzusu kızlarını evlendirip rahata kavuşmaktır. Bu konuda işe Lale’den başlamıştır çünkü Nergis’i herkese layık görememektedir.
 

İsmet Sarıhan (Nurşim Demir)

Onur ve Erol'un babaannesi. Gelenek ve göreneklerine bağlı tam bir Anadolu kadını, değerlerinden asla taviz vermeyen, dediğim dedik çaldığım düdük yapısıyla iki oğlunun da üstünde hala güçlü bir yaptırımı olan bir kadındır. Eşine verdiği destekle, şirketin bugünlere getirmesinde de büyük rol oynamıştır. Sarıhanoğulları Holding’in, Onur ve Erol’dan sonraki varislerini garanti altına almadan ölmemeyi kafasına koymuştur. Bunu da, rahmetli eşinin vasiyeti doğrultusunda gerçekleştirmeyi planlamaktadır.


Kurtuluş Yorulmaz (Gökçe Özyol)

Kurtuluş, Nilüfer’in kocası… Bir baltaya sap olamamış, üçkâğıtçı, kumarbaz, ayaküstünde 50 tane yalan söyleyen ama bu yalanlara başkalarından daha çok kendi inanan bir adamdır. Nilüfer’i bulduğu her fırsatta aldatan ama her defasında da yakalanan Kurtuluş çapkınlığına rağmen Nilüfer’e aşıktır.


Erol Sarıhan (Cihan Ercan)

29 yaşında, annesinin güdümünde, kıskanç, beceriksiz ama bunu sürekli örtbas etme gayretinde bir adamdır. Hayattaki tek rakibi ona göre kuzeni Onur’dur. İkisi de, aynı üniversitede okumuş Londra’da master yapmış ancak ne hikmetse kendisinin gösterdiği başarıların takdiri Onur’unkiler kadar coşkulu karşılanmamıştır. Aslında Erol da zeki bir adamdır ama zekâsını, sürekli sinsilikle tamamlamayı tercih ettiği için bir türlü huzura kavuşamamaktadır. O kadar hırslıdır ki, dedesinin mirasına konmak için gözünü bile kırpmadan kendinden 60 kilo fazla olan Filiz’le evlenmek üzeredir.


Yıldız Sarıhan (Özlem Tokaslan)

Onu'un annesi olan Yıldız, hayatı boyunca eşi ve oğluyla ilgilenmekten başka bir şey yapmamış bir kadındır. Hayattaki en önemli amaçlarından biri eltisi Betül’e her anlamda üstünlük sağlamak olduğundan, Onur’un evlenme zorunluluğu ortaya çıktığında normalden iki kat fazla gözünü karartacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER "NO:309" HABERLERİ:

·  DEMET ÖZDEMİR, FURKAN PALALI'LI 'NO:309'UN İŞTE SON TANITIMI!..

·  DEMET ÖZDEMİR VE FURKAN PALALI FIRTINASI!.. 'NO: 309' FARK ATTI!..

İlgili Haberler

Başa dön tuşu