No Time To Die Filminin Billie Eilish İmzalı Tema Şarkısının Klibi Yayınlandı

Takip Et:
No Time To Die Filminin Billie Eilish İmzalı Tema Şarkısının Klibi Yayınlandı
No Time To Die Filminin Billie Eilish İmzalı Tema Şarkısının Klibi Yayınlandı

Daniel Craig’in son kere James Bond’a yaşam verdiği No Time To Die filminin Billie Eilish tarafından seslendirilen tema şarkısının filmden de görüntüler kapsayan klibi yayınlandı.

Daniel Craig’in James Bond karakterine son kere yaşam verdiği No Time To Die çoğu zaman kere koronavirüs salgını dolayısıyla ertelenmişti. Rejisörlüğünü Cary Fukunaga’nın yaptığı film şayet başka bir farklılık olmazsa 13 Kasım’da vizyona girecek. 

Her bir filmde başka bir sanatçının tema müziğini seslendirdiği James Bond serisinde, şu ana kadar Louis Armstrong, Nancy Sinatra, Tina Turner, Madonna gibi sanatçılar bu misyonu üstlenmişti.
Filmin ismi ile aynı olan tema şarkısı, genç şarkıcının YouTube hesabından 13 Şubat 2020 tarihinde yayınlanmıştı. 

Coşkuyla Beklenen No Time To Die, 13 Kasım’da Vizyona Girecek

Normalde 3 Nisan’da vizyona girmesi beklenen James Bond filmi, salgın dolayısıyla evvel müddetsiz olarak ertelenmişti.
Ve nihayetinde merakla beklenen şarkının müzik videosu dün yayınlandı.

Son senelerin yükselen adı olan galibiyetli şarkıcı Billie Eilish’in kendi stilinden azıcık değişik olarak daha durgun ve slow bir dinleyişi olduğu düşüncesi hâkim. Siyah beyaz olarak yayınlanan videoda Billie Eilish’in oturmuş bir durumda yalnızca mikrofon ile performansının yanı sıra filmden de görüntülere de yer verilmiş gidişatta. Görüntülerden anlaşılabilecek bir nokta ise Daniel Craig’in ajan karakterinin Léa Seydoux’nun canlandırdığı psikiyatrist karakteri ile olan ilişkisinin bu filmde de oldukça ehemmiyetli bir yere sahip olacağı.

Billie Eilish tarafından seslendirilen tema şarkısı için hazırlanan, filmden de görüntüler kapsayan klibi aşağıda tespit edebilirsiniz.

Kaynak: The Playlist

.