Magazin

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’dan aşk açıklaması

Tv8’deki Survivor yarışmasında şöhret olan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı’nın öpüşme videosu sosyal medyaya düştü. Barış Murat Yağcı ‘Nisa’nın yaşı küçük’ ifadelerini kullandıktan sonra aşk iddialarını yalanlamıştı. İkilinin öpüşme videosu sosyal medyaya düşünce ikiliden itiraf dolu aşk açıklaması geldi.

İŞTE İKİLİNİN ORTAK AÇIKLAMASI!

“Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş iki genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize laik olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlerle daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz.


Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişkimizi tüm yakın çevremiz ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimizle anılmak istiyoruz.

İnsanların özelini kayda alıp paylaşmak suçtur. Şu an yayınlanan videoyu çeken ve paylaşan kişi çok yakın zamanda yargı önünde bunun cezasını ödeyecektir.

Dileriz arkadaş bildiğiniz kimse sizin özel anlarınızı çekip paylaşmaz ve arkadaş kazığı yemezsiniz. İlişkiler ekran önünde değil kalplerde yaşanmalıdır.”

NELER OLMUŞTU?
Nisa Bölükbaşı ile öpüşme videosu ortaya çıkan Barış Murat Yağcı, geçen ay verdiği röportajda aşk iddialarına şu yanıtı vermişti: “Nisa’nın yaşı daha çok ufak ve ailesi de yıpranıyor.”

Öpüşme videosunun ardından Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı’ndan ortak açıklama:

“Güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz, birbirimizi çok seviyoruz… İlişkimizi yakın çevremiz ve ailemiz biliyor ve destekliyor. Bizim videomuzu çeken kişi yargı önünde bunun cezasını ödeyecek. Dileriz arkadaş kazığı yemezsiniz! İlişkiler ekran önünde değil, kalplerde yaşanmalı… “

SURVIVOR’DAKİ O DİYALOG YENİDEN GÜNDEMDE!
#NisaBölükbaşı ile öpüşme videosu ortaya çıkan #BarışMuratYağcı’nın yarışma sırasında Sercan Yıldırım’a “Nisa olayında ben seni hiçbir zaman satmadım” dediği video yine gündeme geldi. Sercan Yıldırım, #Survivor’da Nisa’ya aşkını itiraf etmiş, ancak reddedilmişti.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu