Niran Ünsal son 15 günde 3 kez hastanelik olmuş!..

Ünlü sanatçı Niran Ünsal, ilk olarak yeni çıkaracağı albümlerden bahsederek, 'Bir söz albümü çıkarıyoruz. Ahmet Selçuk İlkan projesi. Şiirler ve şarkıların olduğu. 14 ayrı sanatçının içinde bulunduğu bir albüm. Çok kıymetli isimler bir arada olduğu için en kıymetli albüm oluyor' şeklinde konuştu.

 

15 günde 3 kez hastanelik oldu!..
 
Ünlü sanatçı geçirdiği talihsiz kazaları da basın mensuplarıyla paylaştı. Gıda zehirlenmesi geçirdiğini ifade eden Ünsal, '2 hafta önce küçük bir operasyon geçirdim. Ameliyat olmadım sadece küçük bir operasyon yaptılar. Onun haricinde bir zehirlenme ve 3 gün önce de dişim kırıldı. 3 tane peş peşe bir şeyler yaşadım. Nazara geldik herhalde. Şu anda iyim dişlerimi yeni yaptırdım. Küçük bir operasyon geçirdikten sonra gıda zehirlenmesi yaşadım. En son ise dişimin kırılması ile finali yaptım. 15 gün içerisinde 3 tane olay yaşadım nazarı attık üzerimizden bitti inşallah' dedi.
 
Ayrı ayrı tatil yapacaklar!..
 
Bodrum'a tatil yapmaya geleceğini de söyleyen Ünsal, 'Bodrum'da tatil yapmayı düşünüyoruz, iş haricinde gelip. Hem çocuklarımızla birlikte, hem de eşimle birlikte yalnız tatil yapmayı planlıyoruz. Biz tatil yaparken çocuklarımızı da emin ellere teslim edeceğiz. Ailemize bırakacağız' ifadelerini kullandı.
 
Bodrum'lu olduğunu açıkladı!..
 
Dedikodulu Clup'ün açılışını yapan ünlü sanatçı, sevilen şarkılarını seslendirdi. Nostalji şarkılar da söyleyen Ünsal, hayranları tarafından büyük alkış aldı. Sahnede hayranlarıyla sohbet eden Ünsal, Bodrumlu olduğunu da açıkladı. Ünsal, Yunanistan'dan Türkiye'ye mübadele döneminde geldiklerini söyleyerek, 'Bizim sülalemiz Yunanistan'ın Lodos adasından gelmiş Türkiye'ye ilk Bodrum'a yerleşmişler. O yüzden bizim kalemiz Bodrum. Babamın büyük dedesi Altın Yelekli Mehmet Efendi diye tanınırmış. Orada esir düşmüş mübadele zamanında uzun hikaye ama kısacası aslen Bodrumluyum' dedi.
 
Daha sonra şarkılarını seslendirmeye devam eden Niran Ünsal, yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. Canlı performansı ve neşeli tavırları dikkatlerden kaçmayan Ünsal, zaman zaman hayranlarıyla da şakalaştı.