Medya

Nilperi Şahinkaya sen ne yaptın! Bir gıcık karakter de Yeni Hayat dizisinde

TelevizyonGazetesi.com / Ayrıntı – Dizi hayranları için yeni gıcık karakter artık Yeni Hayat dizisindeki Nevin… Nilperi Şahinkaya’nın canlandırdığı Nevin karakterinin hem zanlı hem de eforlu halleri izleyicileri fena halde çileden çıkartıyor.

Değişik dizilerde rahatsızlık veren karakterler var. Mesela Sefirin Kızı dizisinde Tülin Yazgan’ın canlandırdığı Menekşe böyle bir karakter. Yeni Hayat dizisinde de artık Nevin, gıcık olunan karakterler arasına katıldı.
Elbette ki, Nevin karakterinden izleyicilerin bu kadar gıcık olmaya başlamasında ünlü oyuncunun zaferli performansı da var. Nevin hakkında sosyal medyada tenkit dalgası başladı dahi…

“Nevin yaptığı absürtlüklerle iğrendirecek Adem’i kendinden… Iftiharsız bayan” diye yorum bırakanlar bir yana, “Nevin sen de hem zanlısın hem de Yasemin’i bildiğin ateşe atıyorsun” diye yazanlar bir başka yanda….

Tabii ki değişik düşünenler de var.
Bir izleyici, can akdikeni bir sual soruyor: “Mutsuz evliliği olan başkasını beğenebilir bu mu başka bir deyişle…Üstelik Yasemin evli bir adama mı aşık? İğrenç bir gidişat. Cemiyet işte böyle bozuldu. İkisi de ayrı olur o normal, ama herkes kendine göre mutsuz, o zaman kandıran herkes haklı mı?”

Yeni Hayat dizisinde coşku git gide çoğalıyor… İzleyicinin ilgisinin çoğalması reytinglerin de yükselmesini sağlayacaktır.
Yeni Hayat dizisinde en çok da Nevin – Yasemin – Adem üçgeninde neler yaşanacağı merak ediliyor.

.

İlgili Haberler

Başa dön tuşu