NİLAY DENİZ: ‘KOCAMLA İLGİLENİYORUM’

Takip Et:
En son 'Ateşböceği' dizisiyle seyirci karşısına çıkan güzel oyuncu Nilay Deniz, Bebek'te görüntülendi.  Röportaj sırasında muhabirlerin şu an herhangi bir projede yer almayan biri olarak zamanınızı nasıl geçiriyorsunuz sorusuna güzel oyuncu; ''Evliliğin tadını çıkarıyorum, zaten çalışırken evlendim. O yüzden pek vaktim olmadı. Kocamla ilgileniyorum, evimle ilgileniyorum'' şeklinde cevap verdi. Ünlü oyuncu ayrıca şu an herhangi bir projede yer almadığını belirtip eşiyle beraber yaz tatiline çıkacaklarını dile getirdi.
 
Muhabirlerin, 'Evliliğinizi çocukla taçlandırır mısınız' şeklinde sorduğu soruya ise; ''İnşallah olur ama öncelik iş tabi'' cevabını vererek ileride çocuk sahibi olmak istediğini belirtti. 
 
'Evlilik hayatınızda neleri değiştirdi' sorusuna ise güzel oyuncu; ''Evlilikte bir şey yok ki. Bir imza atıyorsun, onun dışında gönüller bir olunca hakikaten hiç bir anlamı kalmıyor onun'' yanıtını verdi. Ünlü oyuncu, eşi Erçin Karabulut'a olan aşkını ise şu sözlerle dile getirdi; ''O adamı buldum ve kaybetmeyeceğim'!"

 

İŞTE NİLAY DENİZ'İN RÖPORTAJI: