Nil Karaibrahimgil ‘den bir ilk!

Nil Karaibrahimgil, önceki gün Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde sevenleri ile buluştu. Ünlü şarkıcıyı izlemeye gelenler arasında 5 yaşındaki oğlu Aziz Arif de vardı. Karaibrahimgil, oğlunun ilk kez bir konserine geldiğini söyledi...

Takip Et:

Konserin başında piyano çalan ve “Kuzey Yıldızı, Kanatlarım Var Ruhumda ve Ben Buraya Çıplak Geldim” gibi şarkılarını 20 kişilik çocuk korosuyla birlikte seslendiren Nil Karaibrahimgil’i 5 yaşındaki oğlu Aziz Arif en önden izledi. Zaman zaman annesine seslenen minik Aziz Arif’e annesi Nil Karaibrahimgil kayıtsız kalamadı. Kendisini dinlemeye gelenlerin de baskısı ile oğlunu sahneye çıkaran güzel şarkıcıyı Aziz Arif bırakmak istemedi. Karaibrahimgil ve oğlunun birbirine sarılıp ağlaması duygusal anların yaşanmasına sebep oldu. Ünlü şarkıcı sahneden “Bu konser benim için ayrıca çok anlamlı ilk kez oğlum beni izlemeye geldi” açıklamasında bulundu.

Sevile şarkılarını Açıkhava’yı dolduran 5 kişi ile birlikte seslendiren ünlü şarkıcı, kıyafetlerini tamamladığı ilginç aksesuarlarla dikkat çekti. Konserin sonlarına doğru seyircilerin üzerine renkli balonların atıldığı anlar ortaya renkli görüntüler çıkardı.