Müzik

Nihan Akın ve Zeki Güner bir araya geliyor!

Hadise’nin ‘’Aşk Dediğin’’ , Bengü’nün ‘’Haberin olsun’’ ,’’Saygımdan’’ , ‘’Yaralı’’ , Ferhat Göçer’in ‘’Üzüm’’ ve Ziynet Sali’nin ‘’Alışkın Değiliz’’ ve bunun gibi bir çok hit şarkıya imzasını atan ünlü besteci ve söz yazarı Zeki Güner, beğenilen şarkılarına bir yenisini daha ekleyecek.

Duy Beni ve Yaz isimli şarkıları ile tanınan Nihan Akın ile Zeki Güner “Seviyo mu Sevmiyo mu’’ isimli bir aşk şarkısı ile düet yapmak için bir araya geliyor. Çok yakında tüm Digital platformlarda yer alacak şarkı için geri sayım başladı.

Başa dön tuşu
bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu bebek blogu